2021-2022 WBCA Membership List

Name Category Organization Team Gender Team Level
Sam Plumeri Referee
Babinec, Joel Coach Luther High School Boys Varsity
Schaper, Brad Coach Luther High School Boys Varsity
Schwichtenberg, Jimmy Coach Luther High School Boys Varsity
Loersch, Mark Coach Luther High School Boys Varsity
Matzke, Charlie Coach Luther High School Boys Varsity
Svendsen, Ryan Coach Luther High School Girls Varsity
Schibbelhut, Greg Coach Luther High School Boys JV
Balfanz, Brandon Coach Luther High School Boys JV
Harter, Charlie Coach Luther High School Boys Freshman
Matzke, Noah Coach Luther High School Boys Freshman
Punzel, Phil Coach Luther High School Boys Varsity
Stratman, Sarah Coach Luther High School Girls Varsity
Walkley, Jim Coach Luther High School Girls Varsity
Leibl, Heidi Coach Luther High School Girls Freshman
Rosenbaum, Luke Coach Luther High School Boys Varsity
Scheibel, Matt Coach Luther High School Boys Varsity
byus, John Coach Luther High School Boys Varsity
Clinton Nemitz Coach Southwestern WI Community School District Boys Varsity
Nathan Kaderabek Coach Roncalli High School Boys Varsity
Joe Garceau Coach Roncalli High School Boys Varsity
John Stelzer Coach Roncalli High School Boys JV
Dave Mueller Coach Roncalli High School Girls Freshman
Dave Levene Coach Roncalli High School Boys Freshman
Cassandra Kaderabek Coach Roncalli High School Girls Freshman
Cody Krueger Coach Roncalli High School Boys Freshman
Joseph Pozorski Coach Roncalli High School Boys JV
Eric Pozorski Coach Roncalli High School Boys 8th Grade
Amanda Kudick Coach Roncalli High School Girls Varsity
Mike Quistorf Coach Roncalli High School Girls JV
Alicia Anton Coach Roncalli High School Girls Varsity
Chuck Boldt Coach Roncalli High School Girls JV
Adam Schilling Coach McDonell Central Catholic High School Boys Varsity
Don Cooper Coach McDonell Central Catholic High School Girls Varsity
Jeff Hartl Referee
Mark Schlueter Referee
Tom Young Referee
Brian Puls Coach Richland Center High School Boys Varsity
Dean Nemoir Referee
Ken Welter Referee
Tim Bernero Coach Carthage College Girls College
Brandon Siska Coach Lake Mills High School Girls Varsity
Randy Storlie Coach Blair Taylor School District Boys Varsity
Scott Janzen Coach Blair Taylor School District Boys JV
Jesse Lien Coach Blair Taylor School District Girls Varsity
Jayme Thompson Coach Blair Taylor School District Girls JV
David Thompson Coach Blair Taylor School District Boys 6th Grade
Taylor Boe Coach Blair Taylor School District Boys 7th Grade
Brad Becker Coach Blair Taylor School District Girls 8th Grade
Jenni Lien Coach Blair Taylor School District Girls 7th Grade
Britton Unverzagt Coach Blair Taylor School District Boys Freshman
Jessica Kish Coach Blair Taylor School District Girls 3rd Grade
Andy Kindschy Coach Blair Taylor School District Girls 5th Grade
Jeff Stalheim Coach Blair Taylor School District Boys 8th Grade
Michele Steien Coach Blair Taylor School District Girls 6th Grade
Mara Peterson Coach Blair Taylor School District Girls Freshman
Crystal Sweno Coach Blair Taylor School District Girls 4th Grade
Dana Eide Coach Blair Taylor School District Girls 6th Grade
Jeff Eide Coach Blair Taylor School District Boys 5th Grade
Andy Nehring Coach Blair Taylor School District Boys 4th Grade
Sarah Staff Coach Blair Taylor School District Girls 3rd Grade
Jessica LIen Coach Blair Taylor School District Girls 6th Grade
Chris Fiedt AD Wisconsin Rapids Lincoln
Mitch Wolding Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls Varsity
Brandon Becker Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls Varsity
Ashley Peplinski Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls JV
Cole Walters Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls JV
Maycie Wiernik Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls JV
Blake Clary Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls JV
Brandon Collins Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 4th Grade
Christina Hilgers Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 4th Grade
Sheila Michels Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 4th Grade
Jodi Leggett Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 4th Grade
Josh Hansen Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 4th Grade
Jason Deitx Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 5th Grade
Janel Tepp Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 5th Grade
Chris Spranger Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 6th Grade
Mark Neilitz Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 6th Grade
Nick Marti Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 7th Grade
Noalee Stublaski Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 8th Grade
Tiffany Haddow Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 8th Grade
Nicole Reinke Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls Varsity
Brian King Coach Wisconsin Rapids Lincoln Girls 8th Grade
Ron Kading Coach Potosi High School Girls Varsity
Randall Herman Friend of the Game
Matt Stuve Coach Germantown HS Girls Varsity
Curt Miller Coach Marathon School District Boys 6th Grade
Adam Jacobson Coach Marathon School District Boys Varsity
Jeff Schneider Coach Marathon School District Girls Varsity
Phil Seubert Coach Marathon School District Boys Varsity
Hayley Cramer Coach Marathon School District Girls Freshman
Chuck Baldeshwiler Coach Marathon School District Girls Varsity
Nicole Myszka Coach Marathon School District Girls Varsity
Hannah Franke Coach Marathon School District Girls JV
Lynelle Love Coach Marathon School District Girls 8th Grade
Rob Love Coach Marathon School District Girls 7th Grade
Whitney Beilke Coach Marathon School District Girls 6th Grade
Todd Stoffel Coach Marathon School District Boys Varsity
Claude Seubert Coach Marathon School District Boys JV
Alex Blume Coach Marathon School District Boys Freshman
Chuck Woelfel Coach Marathon School District Boys 8th Grade
Matthew Haehlke Coach Marathon School District Boys 7th Grade
Ron Kunkel Coach Marathon School District Boys 7th Grade
Jeff Reiche Coach Marathon School District Boys 5th Grade
Jack Culhane Coach Marathon School District Boys 4th Grade
Rob Frenchick Referee
Skip Laper AD Markesan High School
John Koopman Coach Markesan High School Boys Varsity
Jordan Jahnke Coach Markesan High School Boys Freshman
Andy Bender Coach Markesan High School Boys JV
Tom Kelly Coach Markesan High School Boys Varsity
Carson Clark Coach Markesan High School Boys 8th Grade
Cody McLean Coach Markesan High School Boys 7th Grade
Mark Slate Coach Markesan High School Boys 7th Grade
Patrick Van Daalwyk Coach Markesan High School Girls Varsity
Jake Vande Burg Coach Markesan High School Girls JV
Erin Krueger Coach Markesan High School Girls Freshman
Brandi Bender Coach Markesan High School Girls Freshman
Missy Dornfeld Coach Markesan High School Girls JV
Jeff Hoffmann Coach Markesan High School Girls 8th Grade
Bob Bock Coach Markesan High School Boys 7th Grade
Kyle Laper Coach Markesan High School Boys 5th Grade
Jason Jerome Coach Markesan High School Boys 6th Grade
Curt Talma Coach Markesan High School Boys 6th Grade
Chris Bruce Coach Markesan High School Boys 8th Grade
Hank Johnson AD Williams Bay High School
Shane Cullian Coach Williams Bay High School Boys Varsity
Nate Borgen Coach Williams Bay High School Boys Varsity
Andrew Breen Coach Williams Bay High School Boys JV
Ryan Fritz Coach Williams Bay High School Boys Freshman
Michael Dowden Coach Williams Bay High School Girls Varsity
Andrea Fox Coach Williams Bay High School Girls JV
Will Welch Coach Williams Bay High School Boys 8th Grade
Brent Mansky Coach Williams Bay High School Boys 3rd Grade
Britany Goodman Coach Williams Bay High School Boys 5th Grade
Gordy Gaylord Coach Williams Bay High School Boys 5th Grade
Chris McIntosh Coach University of Wisconsin-Madison Girls College
Marisa Moseley Coach University of Wisconsin-Madison Girls College
Scott Merritt Coach University of Wisconsin-Madison Girls College
Kate Barnosky Coach University of Wisconsin-Madison Girls College
Caroline Doty Coach University of Wisconsin-Madison Girls College
Mitchell Simmons Coach University of Wisconsin-Madison Girls College
Emili Leyden Coach University of Wisconsin-Madison Girls College
Will Watkins Coach University of Wisconsin-Madison Girls College
Estella Moschkau Coach University of Wisconsin-Madison Girls College
Erin McQuillan Coach University of Wisconsin-Madison Girls College
AJ Whitehead Coach University of Wisconsin-Madison Girls College
SCOTT HELMS AD HARTFORD UNION HIGH SCHOOL
CHRIS SMITH Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Boys Varsity
JOSH GOODREAU Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Boys Varsity
JESSE EAGAN Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Boys JV
JERRY LEMOINE Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Boys JV
DREW CHECOLINSKI Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Boys Freshman
ART GERHARDT Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Boys Freshman
VINCENT DANIELS Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Girls Varsity
LAUREN MERTZ Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Girls Varsity
JESSE LAM Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Girls JV
JESSE CORNELIUS Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Girls Freshman
EMMETTE WILLIAMS Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Girls JV
KRISTEN HELMS Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Girls Varsity
ERIC GARRETSON Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Boys 8th Grade
KELLY LAM Coach HARTFORD UNION HIGH SCHOOL Girls Varsity
Steve Walsh AD Kiel High School
Jamie Arenz Coach Kiel High School Boys JV
Marcus Rumpff Coach Kiel High School Boys Varsity
Brennan Nett Coach Kiel High School Boys Freshman
Jamie Vandermause Coach Kiel High School Girls Varsity
Galen LaDuke Coach Kiel High School Girls JV
Becky Fromm Coach Kiel High School Girls Freshman
Sarah Arenz Coach Kiel High School Girls 8th Grade
Mike Detroye Coach Kiel High School Boys 8th Grade
Chad Ramminger Coach Kiel High School Boys 8th Grade
Connor Voelker Coach Kiel High School Boys Freshman
Kolleen Nesheim Coach MT HOREB Boys Varsity
Todd Nesheim Coach MT HOREB Boys Varsity
Jack Prehn Coach MT HOREB Boys Varsity
Mark Fredrickson Coach MT HOREB Boys JV
Cain Mueller Coach MT HOREB Boys Freshman
Paul Manchester Coach MT HOREB Boys JV
Kent Gilkes Coach MT HOREB Boys 8th Grade
Kelly Richardson Coach MT HOREB Girls 5th Grade
Sean Johnson Coach MT HOREB Girls 3rd Grade
Michael Cassidy Coach MT HOREB Girls Varsity
Tom Lesar Coach MT HOREB Girls Varsity
Ryan Finley Coach MT HOREB Boys 8th Grade
Dana Showers Coach MT HOREB Girls JV
Bart Leibfried Coach MT HOREB Girls JV
Matt Anderson Coach MT HOREB Girls 6th Grade
Doug Nesheim Coach MT HOREB Boys 3rd Grade
Terek Nesheim Coach MT HOREB Boys Freshman
Drew Fredrickson Coach MT HOREB Boys JV
Michael Loger Coach MT HOREB Boys 8th Grade
Nolan Krentz Coach MT HOREB Girls Freshman
Justin Gregorius AD Luther Preparatory School
Steve Vasold Coach Luther Preparatory School Boys Varsity
Dan Schmidt Coach Luther Preparatory School Boys Varsity
Eric Paulsen Coach Luther Preparatory School Girls Varsity
Randy Mensching Coach Luther Preparatory School Girls Varsity
Matt Nottling Coach Luther Preparatory School Boys JV
Brent Archer Coach Luther Preparatory School Boys Freshman
Joe Rodewald Coach Luther Preparatory School Girls JV
Marah Kiecker Coach Luther Preparatory School Girls Freshman
Bob Huebner Coach Luther Preparatory School Boys JV
Tim Wrobel Coach Luther Preparatory School Boys Freshman
Caleb Klatt Coach Luther Preparatory School Boys Varsity
Luke Rothe Coach Luther Preparatory School Boys Varsity
Nate Kieselhorst Coach Luther Preparatory School Boys Varsity
Michael DeLany Friend of the Game
Joel Zimba AD Verona Area High School
Reggie Patterson Coach Verona Area High School Boys Varsity
Adam Stiner Coach Verona Area High School Boys Varsity
Jonathon Stokes Coach Verona Area High School Boys JV
Christopher Little Coach Verona Area High School Boys JV
Frank Rodriguez Coach Verona Area High School Boys Freshman
Scott Noll Coach Verona Area High School Boys Varsity
Brett Frieder Coach Verona Area High School Boys Freshman
Cory Zimmerman Coach Verona Area High School Boys Varsity
Alan Buss Coach Verona Area High School Boys Varsity
Andrew Riley Coach Verona Area High School Boys Freshman
Jeffrey Reiche Lifetime Member
Eric Nelson Lifetime Member Boys Varsity
David Roehl Lifetime Member
Joel Babinec Lifetime Member Girls Varsity
Dick Wadewitz Lifetime Member
Jim Myers Lifetime Member Boys Varsity
Kyler Royston Lifetime Member Boys Varsity
Dave Durni Lifetime Member
Jamie Koepp Lifetime Member
Gregg Jensen Lifetime Member
Derek Haroldson Lifetime Member Boys 7th Grade
Tom Neises Lifetime Member Boys Varsity
Gregg Lundberg Lifetime Member
Joe Brennan Lifetime Member
Patricia Butcher Lifetime Member
David Royston Lifetime Member
Jim Wegner Lifetime Member
Mike Valentyn Lifetime Member
Gordon Sisson Lifetime Member
Dean Wucherer Lifetime Member
Travis M Caswell Lifetime Member
Jim Bartlett Lifetime Member
Randy Reckner Lifetime Member Boys Varsity
Larry Wieland Lifetime Member
Tracy L. Krueger Lifetime Member Girls College
Eric Instefjord Lifetime Member
David Buchanan Lifetime Member Boys College
Jon Nedelcoff Lifetime Member Boys Varsity
Brian Rogers Lifetime Member
Joy Royston Lifetime Member
Jeff Lewiston Lifetime Member
Thomas I Wilkins Lifetime Member Boys Varsity
Mark Adams Lifetime Member Boys Varsity
Tim Omen Lifetime Member
Bob Haffele Lifetime Member
Ronald Johnson Lifetime Member Boys JV
Eugene Graham Lifetime Member
Dennis Uppena Lifetime Member
Eddie Andrist Lifetime Member Boys College
Denny Morris Lifetime Member Boys Varsity
gary johnson Lifetime Member Boys Varsity
Pete Rortvedt Lifetime Member
Loren Mueller Lifetime Member
Steven Schoofs Lifetime Member
Gary Hines Lifetime Member
Jade Royston Lifetime Member
Melissa Yuska Lifetime Member
Stephen Jaskulske Lifetime Member Boys Varsity
David Shadley Lifetime Member Girls Varsity
Ted Voigt Lifetime Member
Michael Goodwin Lifetime Member Boys Varsity
Lee Roberts Lifetime Member
Loren Homb Lifetime Member
Ronald F Pfaff Lifetime Member Girls Varsity
Robert Nass Lifetime Member
Mickey Martin Lifetime Member Boys Varsity
Steve Schmitt Lifetime Member
David Scheidegger Lifetime Member Boys Varsity
Fred Kestly Lifetime Member
Brian Jensen Lifetime Member
Marvin Hupp Lifetime Member
Bill Knetter Lifetime Member
Barney Slowey Lifetime Member
Bill Gipp Lifetime Member
Billy Harris Lifetime Member
Bob Anderegg Lifetime Member
Bob Boettcher Lifetime Member
Bob Buck Lifetime Member
Bob Gillespie Lifetime Member
Bob Kaczynski Lifetime Member
Bob Karisny Lifetime Member
Bob Lehman Lifetime Member
Bob Lehninger Lifetime Member
Bob Suter Lifetime Member
Bob Yuska Lifetime Member
Burt Mcdonald Lifetime Member
C. Ralph Larson Lifetime Member
Carl Bruggink Lifetime Member
Casey Zakowski Lifetime Member
Chuck Holicky Lifetime Member
Cliff Christl Lifetime Member
Corey Degaetano Lifetime Member
Dale Parr Lifetime Member
Dan Kunz Lifetime Member
Dan Zoeller Lifetime Member
Darwin Schramm Lifetime Member
Daryle Tucker Lifetime Member
Dave Buss Lifetime Member
Dave Vander Meulen Lifetime Member
David Roehl Lifetime Member
David Borowicz Lifetime Member
David Pettit Lifetime Member
Dennis Burich Lifetime Member
Dewey Mintz Lifetime Member
Dick Bennett Lifetime Member
Dick Cable Lifetime Member
Don Gosz Lifetime Member
Don Gruber Lifetime Member
Don Kojis Lifetime Member
Don Page Lifetime Member
Dorothy Goldsworthy Lifetime Member
Doug Chickering Lifetime Member
Doug Russell Lifetime Member
Dr. James A. Sydow Lifetime Member
Ed Poock Lifetime Member
Ed Zydowsky Lifetime Member
Eli Crogan Lifetime Member
Forrest Larson Lifetime Member
Frank Herbes Lifetime Member
Fred Booth Lifetime Member
G. Steven Larson Lifetime Member
Gail Champion Lifetime Member
Gary Zopfi Lifetime Member
Gerald Swan Lifetime Member
Gregg Ebert Lifetime Member
Harold Mulhern Lifetime Member
Harold Wenzel Lifetime Member
Harry Nielsen Lifetime Member
Isaiah Okey Lifetime Member
Jack Bennett Lifetime Member
Jack Capelle Lifetime Member
Jack Waterman Lifetime Member
Jacob Moore Lifetime Member
Jeff Vandeloo Lifetime Member
Jerry Christiansen Lifetime Member
Jerry Mortimer Lifetime Member
Jim Henriott Lifetime Member
Jim Jones Lifetime Member
Jim Meyers Lifetime Member
Jim Scheidler Lifetime Member
Jim Schoenenberger Lifetime Member
Jim Sperl Lifetime Member
Joe Birkhauser Lifetime Member
Joe Wolf Lifetime Member
John Boyle Lifetime Member
John Piddington Lifetime Member
Karl Morrin Lifetime Member
Ken Barrett Lifetime Member
Ken Kujawa Lifetime Member
Kevin Keen Lifetime Member
Lavern Luebsturf Lifetime Member
Lee Roberts Lifetime Member
Leonard Lucarelli Lifetime Member
Leroy Young Lifetime Member
Lindy Kemp Lifetime Member
Lon Wilson Lifetime Member
Mark Christenson Lifetime Member
Mark Fifrick Lifetime Member
Mark Nagle Lifetime Member
Marty Messar Lifetime Member
Michael Flanagan Lifetime Member
Michael Hopkins Lifetime Member
Mike Novak Lifetime Member
Neil Hall Lifetime Member
Norman Hurd Lifetime Member
Patrick Blizel Lifetime Member
Patrick Hauser Lifetime Member
Paul Aleckson Lifetime Member
Paul Bertolus Lifetime Member
Paul Morrow Lifetime Member
Peggy Mueller Lifetime Member
Phil Jerg Lifetime Member
Randy Fabian Lifetime Member
Richard Gilbertson Lifetime Member
Richard Roginski Lifetime Member
Richard Sieg Lifetime Member
Robert Wirte Lifetime Member
Roger Schuh Lifetime Member
Roger Turchany Lifetime Member
Ron Davies Lifetime Member
Ron Donahoe Lifetime Member
Ron Einerson Lifetime Member
Ron Kading Lifetime Member
Ron Latva Lifetime Member
Ron Parker Lifetime Member
Ron Van Rossum Lifetime Member
Saint Jimenez Lifetime Member
Scott Carlson Lifetime Member
Steve Stephens Lifetime Member
Steve Wilhelm Lifetime Member
Tammy Simmons Lifetime Member
Ted Alberson Lifetime Member
Thomas Downey Lifetime Member
Thomas Handlen Lifetime Member
Thomas Wilkins Lifetime Member
Tim Anderson Lifetime Member
Tom Andres Lifetime Member
Tom Chvala Lifetime Member
Tom Moon Lifetime Member
Win Parkinson Lifetime Member
Brandon Burr AD Gilmanton Schools
Kory Rud Coach Gilmanton Schools Boys Varsity
Brett Serum Coach Gilmanton Schools Boys Varsity
Kobe Fuentes Coach Gilmanton Schools Boys JV
Justin Henthorn Coach Gilmanton Schools Boys 8th Grade
Dylan Reidt Coach Gilmanton Schools Boys 7th Grade
Jordan Reidt Coach Gilmanton Schools Boys 6th Grade
Todd Lasher Coach Gilmanton Schools Boys Varsity
Todd Pozarski Coach Gilmanton Schools Boys Varsity
Corey Hovey Coach Gilmanton Schools Boys 5th Grade
Jamey Davis Coach Gilmanton Schools Girls Varsity
Rachel Kent Coach Gilmanton Schools Girls JV
Erin Davis Coach Gilmanton Schools Girls Varsity
Nicole Sheahan Coach Gilmanton Schools Girls 8th Grade
Brad Shutter Coach Plymouth High School Girls Varsity
Jay Wendland Coach Fox Valley Lutheran High School Boys Varsity
Blane Male Senn Coach Birchwood Boys Varsity
Keri Lynn Carollo Coach University of Wisconsin-Whitewater Girls College
Rob Barnhill AD Concordia University Wisconsin
Shawn Cassidy Coach Concordia University Wisconsin Boys College
Daniel Muller Coach Concordia University Wisconsin Boys College
Jon Cain Coach Concordia University Wisconsin Boys College
Patrick Doherty Coach Concordia University Wisconsin Boys College
Patrick Cassidy Coach Concordia University Wisconsin Boys College
Dick Luther Coach Concordia University Wisconsin Boys College
Sam Hoffman Coach Concordia University Wisconsin Boys College
Joey Naum Coach Concordia University Wisconsin Boys College
Jim Juergensen Coach Concordia University Wisconsin Boys College
Stacey Brunner Coach Concordia University Wisconsin Girls College
AC Clothier Coach Concordia University Wisconsin Girls College
Carl “Bill” Lundin Coach Berlin High School Girls Varsity
Stephen A Smith Coach Catholic Central Boys Varsity
Glen Volkman Friend of the Game
John Handel AD Elkhorn Area High School
Mike Storlie Coach Elkhorn Area High School Girls Varsity
Jeff Brown Coach Elkhorn Area High School Girls Varsity
Paul Schneider Coach Elkhorn Area High School Girls Varsity
Morgan Vukovich Coach Elkhorn Area High School Girls Varsity
Kyle Hoskins Coach Elkhorn Area High School Girls JV
Connor Ault Coach Elkhorn Area High School Girls Freshman
Josh Skatrud Coach Elkhorn Area High School Boys Varsity
Tom Lee Coach Elkhorn Area High School Boys JV
Tom Vaccaro Coach Elkhorn Area High School Boys JV
Avery Rios Coach Elkhorn Area High School Boys Freshman
Rolando Sanchez Coach Elkhorn Area High School Boys Freshman
Brad Perry Coach School District of Florence County Girls Varsity
Lisa Van Wyk Coach Wisconsin Blaze Girls Varsity
Trevor Wuethrich Coach Greenwood High School Girls Varsity
Dan Knaus Coach Plymouth High School Boys Basketball Boys Varsity
Tim Schultz Coach Plymouth High School Boys Basketball Boys Varsity
Jason Jaeckels Coach Plymouth High School Boys Basketball Boys JV
Brad Smudde Coach Plymouth High School Boys Basketball Boys Freshman
Erik West Coach Plymouth High School Boys Basketball Boys JV
Kevin Friederichs Coach Plymouth High School Boys Basketball Boys JV
Joe Brandl Coach Plymouth High School Boys Basketball Boys Freshman
Gerry Preder Coach Plymouth High School Boys Basketball Boys Varsity
Scott Richards Coach Plymouth High School Boys Basketball Boys Varsity
Kayden Schultz Coach Plymouth High School Boys Basketball Boys Varsity
Brad Shutter Coach Plymouth High school Girls Varsity
John Heinberg Coach West Bend East High School Girls Varsity
Joshua VandenBush Coach Southern Door School District Boys Varsity
Jason Atanasoff Coach The Prairie School Boys Varsity
Jersey Eickhorst Coach The Prairie School Boys Varsity
Eric Hollow Coach The Prairie School Boys JV
Tony Stafford Coach The Prairie School Boys JV
Dale Hatem Coach The Prairie School Boys Freshman
Abby Jaramillo Coach The Prairie School Girls Varsity
Bree Mahone Coach The Prairie School Girls Varsity
Brittany Kaltenberg Coach The Prairie School Girls Varsity
Carrie Vanko Coach The Prairie School Girls JV
Melody Owsley Coach The Prairie School Girls 8th Grade
Myron Mikaelian Coach The Prairie School Boys Varsity
Mike Boticki Coach The Prairie School Boys 7th Grade
Gregg Owens Coach The Prairie School Boys 5th Grade
Dick Graceffa Coach The Prairie School Boys 6th Grade
TJ Hearn Coach The Prairie School Boys 8th Grade
David Reiter Coach The Prairie School Boys 6th Grade
Mike Borzynski Coach The Prairie School Boys 8th Grade
Mike Greb Coach The Prairie School Boys 6th Grade
Andy Schmidtmann Coach The Prairie School Boys 6th Grade
Karl Atanasoff Coach The Prairie School Boys 5th Grade
Thomas Tollakson Coach Chequamegon School District Boys Varsity
Shirley Egner Coach UW-Stevens Point Girls College
Diane Gilbert Coach UW-Stevens Point Girls College
Shirley Egner Coach UW-Stevens Point Girls College
Lowell Littaritz Lifetime Member
Kristina Navarro Coach UW-Platteville Girls College
Jeff Gard Coach UW-Platteville Boys College
Rion Rayfield Coach UW-Platteville Boys College
Kegan Schieve Coach UW-Platteville Boys College
Max Kunde Coach UW-Platteville Boys College
Rob Stallion Coach UW-Platteville Boys College
Kelly McNiff Coach UW-Platteville Girls College
Jeff Pustina Coach UW-Platteville Girls College
Marc Heidorf Coach UW-Platteville Girls College
Michael Martin Coach UW-Platteville Boys College
john zilla Coach Independence High School Girls Varsity
Tom Neises Coach River Ridge Boys Varsity
Vincent Propson AD Randolph Basketball
Chad Kaufman Coach Randolph Basketball Girls Varsity
Brad Moldenhauer Coach Randolph Basketball Girls Varsity
Andy Kohn Coach Randolph Basketball Girls JV
Madelyn Kohn Coach Randolph Basketball Girls JV
Ray Mlada Coach Randolph Basketball Girls 8th Grade
Amy Medema Coach Randolph Basketball Girls 7th Grade
Keith Medema Coach Randolph Basketball Girls 7th Grade
Tyler Fischer Coach Randolph Basketball Boys Varsity
Josh Fischer Coach Randolph Basketball Boys JV
Paul Roberts Coach Randolph Basketball Boys Freshman
Collin VanderGalien Coach Randolph Basketball Boys 8th Grade
Amy Reed Coach Randolph Basketball Girls 6th Grade
Jeff Gabrielsen AD Wauwatosa West
Missy Jaehnke Coach Wauwatosa West Girls Varsity
Gary Wendler Coach Wauwatosa West Girls Freshman
Jim Phillips Coach Wauwatosa West Girls JV
Eric Katz Coach Wauwatosa West Girls Varsity
Chris Newbauer Coach Wauwatosa West Boys Varsity
Ryan Ellerbusch Coach Wauwatosa West Boys Varsity
Arsenio Hall Coach Wauwatosa West Boys Varsity
William Bark Coach Wauwatosa West Boys JV
Marlon Grice Coach Wauwatosa West Boys Freshman
William Grice Coach Wauwatosa West Boys Freshman
Jayson Parker Coach Wauwatosa West Boys 8th Grade
Matthew Conway Coach Wauwatosa West Boys 8th Grade
Tara Rose AD St. Croix Falls School District
Angie Maternowsky Coach St. Croix Falls School District Girls Varsity
Adam Kovar Coach St. Croix Falls School District Girls JV
Katie Sickmann Coach St. Croix Falls School District Girls Freshman
Erica Bergmann Coach St. Croix Falls School District Girls 8th Grade
Emily Amundson Coach St. Croix Falls School District Girls 7th Grade
Suzanne Imhoff Coach St. Croix Falls School District Girls 6th Grade
Chad Hall Coach St. Croix Falls School District Boys Varsity
Brandon Jensen Coach St. Croix Falls School District Boys JV
Kevin Koshiol Coach St. Croix Falls School District Boys Freshman
Alex Johnson Coach St. Croix Falls School District Boys Freshman
Tory Greenquist Coach St. Croix Falls School District Boys 6th Grade
Matt Vold Coach St. Croix Falls School District Boys 8th Grade
Mike Wilson Coach St. Croix Falls School District Boys 7th Grade
Chris Schmidt Coach St. Croix Falls School District Boys 5th Grade
Ryan Kane Coach Ripon College Boys College
MARK ZWART Referee
Mark Hochschild Referee
Wayne Fell AD Belleville
Tony Pharo Coach Belleville Girls Varsity
TJ Zweifel Coach Belleville Boys Varsity
TJ Smith Coach Belleville Boys JV
Eric Liegel Coach Belleville Girls JV
Tim Edge Coach Belleville Girls 8th Grade
Tom Patrow Coach Belleville Boys 8th Grade
John Foley Coach Belleville Boys Varsity
Leah Rempert Coach Belleville Girls Varsity
Mike Fulton Coach Belleville Boys 7th Grade
Paul Syse Coach Belleville Boys Varsity
Jon Benash Coach Belleville Girls JV
Mike Mousseau Coach Belleville Boys JV
Jeff Boyum Coach Belleville Boys JV
Eric Shrader Coach Belleville Girls 7th Grade
Todd Caskey Coach Belleville Girls 7th Grade
Amy Hogan AD Green Bay Southwest High School
John Polkowski Coach Green Bay Southwest High School Boys Varsity
Tony Lee Coach Green Bay Southwest High School Boys Varsity
Matt Jakups Coach Green Bay Southwest High School Boys JV
Aaron VanEperen Coach Green Bay Southwest High School Boys Freshman
Cory Peed Coach Green Bay Southwest High School Boys 8th Grade
Bryan Pytleski Coach Green Bay Southwest High School Boys 8th Grade
Berri West Coach Green Bay Southwest High School Girls Varsity
Lora Danforth Coach Green Bay Southwest High School Girls Varsity
Lindsay Hill Coach Green Bay Southwest High School Girls JV
Rod Bohm Coach Green Bay Southwest High School Boys 8th Grade
Lynn Geier Coach Kewaunee Girls Varsity
Terry Berndt Lifetime Member
Nicholas Senger Coach Ashwaubenon Boys Varsity
Mark Tomashek Coach Ashwaubenon Boys Varsity
Jake Imig Coach Ashwaubenon Boys Varsity
Dave Imig Coach Ashwaubenon Boys Varsity
John Hurd Coach Ashwaubenon Boys Varsity
Dave Herzog Coach Ashwaubenon Boys JV
Casey Weber Coach Ashwaubenon Boys JV
Rich Leick Coach Ashwaubenon Boys Freshman
Matt Theiss Coach Ashwaubenon Boys Freshman
AJ Vanden Hoogen Coach Ashwaubenon Boys 8th Grade
Matt Bergan AD Catholic Memorial High School
Jeremy McGlothlin Coach Catholic Memorial High School Boys Varsity
Zac Schanau Coach Catholic Memorial High School Boys Varsity
Wes Ladwig Coach Catholic Memorial High School Boys Varsity
Kevin Fisher Coach Catholic Memorial High School Boys JV
Dave Zeller Coach Catholic Memorial High School Boys JV
Ryan Mills Coach Catholic Memorial High School Boys Freshman
Brian Kosmoski Coach Catholic Memorial High School Boys Freshman
Mike Riley Coach Catholic Memorial High School Boys 8th Grade
TJ Goedheer Coach Catholic Memorial High School Boys 7th Grade
Dan Walden Coach Catholic Memorial High School Boys 7th Grade
Billy Geller Coach Catholic Memorial High School Boys 6th Grade
Kevin Schalk Coach Catholic Memorial High School Boys 6th Grade
Fred Kinateder Coach Catholic Memorial High School Boys 5th Grade
Alex Hammerschmidt AD Pardeeville High School
Chris Lindert Coach Pardeeville High School Boys Varsity
Tyler Lindert Coach Pardeeville High School Boys JV
Mike Craig Coach Pardeeville High School Boys JV
Jesse Kath Coach Pardeeville High School Boys Varsity
Al Nickel Coach Pardeeville High School Boys JV
Greg Wagner Coach Pardeeville High School Boys 7th Grade
Laura Bell Coach Pardeeville High School Girls 8th Grade
Joe Gunther Coach Pardeeville High School Girls Varsity
Chris Lynch Coach Pardeeville High School Girls JV
Anber Houslet Coach Pardeeville High School Girls 7th Grade
Greg Genoar Youth Coach Youth Boys Freshman
Greg Genoar Youth Coach Youth Boys 7th Grade
Michael DiPadova Coach North Crawford Girls Varsity
Kim Weber Coach School District of Bruce Girls Varsity
Josh Blumenthal AD Wayland Academy
P.J. Osvald Coach Wayland Academy Boys Varsity
Dave Miller Coach Wayland Academy Boys Varsity
Carl Michaletz Coach Wayland Academy Girls Varsity
Holly Gefvert Coach Wayland Academy Girls Varsity
Jason Warnick Coach Wayland Academy Boys Varsity
Janel Vertz Coach Wayland Academy Boys Varsity
Ethan Blumenthal Coach Wayland Academy Boys Varsity
Tyler Ratajczak Coach Wayland Academy Girls Varsity
Seth Ahlborn Coach Wayland Academy Girls Varsity
Kelly Bunkoske Coach Wayland Academy Boys Varsity
Cody Schultz AD Fall River School
Jim Doolittle Coach Fall River School Girls Varsity
Eric Hoffman Coach Fall River School Girls JV
Adrian Shepard Coach Fall River School Girls 8th Grade
Ben Beaver Coach Fall River School Girls 7th Grade
Dan Birr Coach Fall River School Girls 6th Grade
Jason Lasche Coach Fall River School Girls 5th Grade
Jeramy Grossman Coach Fall River School Girls 5th Grade
Nate Fietz Coach Fall River School Girls 8th Grade
Michael Dykstra Coach Fall River School Girls Varsity
James Karls Coach Fall River School Girls 4th Grade
Arnie Oelke Coach Fall River School Boys Varsity
Eric Schultz Coach Fall River School Boys JV
Dan Oehlert Coach Fall River School Boys Freshman
Guy Robbins Coach Fall River School Boys Varsity
Paul Osterhaus Coach Fall River School Boys 8th Grade
Ken Dickerson Coach Fall River School Boys 4th Grade
Dutch Ladwig Coach Fall River School Boys 7th Grade
Marcus Bobholz Coach Fall River School Boys 5th Grade
Chelsey Reierson Coach Fall River School Girls Varsity
Jen Conely Coach University of Wisconsin Parkside Girls College
Herm Christiansen AD Wilmot High School
Jake Erbentraut Coach Wilmot High School Boys Varsity
Scott Berhorst Coach Wilmot High School Boys Varsity
Jenny Jacobson Coach Wilmot High School Boys Varsity
Nick Maginn Coach Wilmot High School Boys JV
Johnny Highland Coach Wilmot High School Boys Freshman
Jerod Boyd Coach Wilmot High School Girls Varsity
Jessica Sockish Coach Wilmot High School Girls Varsity
Jeff Ryczek Coach Wilmot High School Girls Freshman
Jason Bunton Coach Wilmot High School Girls JV
Angie Bush Coach Wilmot High School Boys 8th Grade
Fred Bush Coach Wilmot High School Boys 8th Grade
Rick Watson Coach Wilmot High School Boys 8th Grade
Brian Dohse Coach Wilmot High School Boys 7th Grade
Eric Bauer Coach Wilmot High School Boys 6th Grade
Robert Cox Coach Wilmot High School Boys 6th Grade
Kyle Blackbourn Coach University of Wisconsin Boys College
Greg Gard Coach University of Wisconsin Boys College
Joe Krabbenhoft Coach University of Wisconsin Boys College
Dean Oliver Coach University of Wisconsin Boys College
Andrew VanHandel Coach University of Wisconsin Boys College
Sharif Chambliss Coach University of Wisconsin Boys College
Steve Hauser Coach Madison College Boys College
Lois Heeren Coach Madison College Girls College
Michael Mayfield Coach Madison College Girls College
James Adams Coach Madison College Girls College
Roy Boone Coach Madison College Boys College
Andres Rodriquez Coach Madison College Boys College
Jamal Palmer Coach Madison College Boys College
Bill Kegler Coach Madison College Boys College
Gary Brenneman Coach Madison College Boys College
Jason Verhelst Coach Madison College Boys College
Kris Mills Coach Madison College Girls College
David Roe Coach Marion School District Boys Varsity
Mary Schradle-Mau Coach Turtle Lake High School Girls Varsity
Jon Bussewitz Coach Turtle Lake High School Boys Varsity
Scott Mateski Coach Turtle Lake High School Boys 8th Grade
Steve Bergmann Coach Turtle Lake High School Boys 8th Grade
Denise Fall Coach Turtle Lake High School Girls 8th Grade
Angela Wagner Coach Turtle Lake High School Girls Varsity
Keefe Tarman Coach Turtle Lake High School Girls JV
Tadd Peterson Coach Turtle Lake High School Boys 8th Grade
Doug Kahl Coach Turtle Lake High School Boys JV
Troy Wagner Coach Turtle Lake High School Boys 7th Grade
Kevin Thompson AD Eau Claire Memorial High School
Chad Brieske Coach Eau Claire Memorial High School Boys Varsity
Brandon Gullicksrud Coach Eau Claire Memorial High School Boys JV
Kyle Kaufman Coach Eau Claire Memorial High School Boys Varsity
Keegan Meier Coach Eau Claire Memorial High School Boys JV
Solomon Abebayu Coach Eau Claire Memorial High School Boys Freshman
Zach Koch Coach Eau Claire Memorial High School Boys Freshman
Jon Redwine Coach Eau Claire Memorial High School Boys Varsity
Scott Polenz Coach Eau Claire Memorial High School Boys Varsity
Aaron Shaw Coach Eau Claire Memorial High School Boys Varsity
Trevor Kohlhepp Coach Eau Claire Memorial High School Boys 8th Grade
Travis Hedtke Coach Eau Claire Memorial High School Boys 8th Grade
Jason Jesperson Coach Eau Claire Memorial High School Boys 8th Grade
Jason Clark Coach Eau Claire Memorial High School Boys 8th Grade
Jeff Stoik Coach Eau Claire Memorial High School Boys Freshman
Quinn Buchholz Coach Eau Claire Memorial High School Boys Varsity
Spencer Tollefson Coach Eau Claire Memorial High School Boys Varsity
Mark Boser Coach Eau Claire Memorial High School Boys Varsity
Isaac Clark Coach Eau Claire Memorial High School Boys JV
Dave Oldenberg Coach Eau Claire Memorial High School Boys Varsity
Dan Roehl Coach Eau Claire Memorial High School Boys Varsity
Andy Banasik Coach Prairie du Chien High School Boys Varsity
Paula Shedivy Coach Prairie du Chien High School Girls Varsity
Jeff Sjoberg Coach Prairie du Chien High School Girls Varsity
Lindsey Ariss Coach Prairie du Chien High School Girls JV
Brandon Hanger Coach Prairie du Chien High School Boys Freshman
Josh Lenzendorf Coach Prairie du Chien High School Boys Varsity
Jan Waller Coach Prairie du Chien High School Boys Varsity
Bruce Waller Coach Prairie du Chien High School Boys Varsity
Cory Check Coach Prairie du Chien High School Girls Varsity
Pat Check Coach Prairie du Chien High School Boys Varsity
Dave Kasey Coach Prairie du Chien High School Girls Varsity
Nathan Banasik Coach Prairie du Chien High School Boys Varsity
Andrew Waller Coach Prairie du Chien High School Boys JV
Ken Dearborn Coach Prairie du Chien High School Boys Varsity
Brent Seamans Coach Prairie du Chien High School Girls Varsity
Jason Knapp Coach Prairie du Chien High School Girls Varsity
Amber Patterson Coach Prairie du Chien High School Girls Varsity
Paul Carroll Coach Prairie du Chien High School Girls Varsity
Guy Stricker AD Parkview School District
Chad Smith Coach Parkview School District Girls Varsity
Michael Powers Coach Parkview School District Girls JV
Mckenzie Saglie Coach Parkview School District Girls Freshman
Sara King Coach Parkview School District Girls JV
Mary Crane Coach Parkview School District Boys Varsity
John Abrahamson Coach Parkview School District Boys 8th Grade
Theresa Wachsmuth Coach Parkview School District Girls 7th Grade
Don Wendt Coach Parkview School District Boys 4th Grade
Shane Suehring Coach Parkview School District Girls 4th Grade
Jamie Amundson Coach Parkview School District Girls 8th Grade
Mike Church Coach Parkview School District Boys JV
Scott Woodward Lifetime Member
Randy Pongratz AD Mondovi
Ryan Christianson Coach Mondovi Boys Varsity
Todd Poeschel Coach Mondovi Boys JV
Tristen Seymour Coach Mondovi Boys Freshman
Shay Lehman Coach Mondovi Boys 8th Grade
Sarah Brenner Coach Mondovi Boys 7th Grade
Collin Driggs Coach Mondovi Girls Varsity
Amber Fabeck Coach Mondovi Girls JV
Mark Seyforth Coach Mondovi Girls 7th Grade
Darin Gray Coach Mondovi Boys Varsity
Stacey Hartung Coach Mondovi Girls Freshman
Bob Coach Concordia University Girls College
Bob Maronde Coach Concordia University Girls College
Adam Miller Coach Mercer School Girls Varsity
Kris Johnson Coach School District of Florence County Boys Varsity
Bryan Bomberg Coach School District of Florence County Girls Varsity
Ann Huppert AD Ellsworth High School
Jason Janke Coach Ellsworth High School Girls Varsity
Jordan Petersen Coach Ellsworth High School Boys Varsity
Jill Hutcheson Coach Ellsworth High School Girls JV
Allison Odmark Coach Ellsworth High School Girls Freshman
Diana Lange Coach Ellsworth High School Girls 8th Grade
Karen Beard Coach Ellsworth High School Girls 8th Grade
Christian Lahr Coach Ellsworth High School Boys JV
Rebecca Hoyt Coach Ellsworth High School Girls 7th Grade
Tanner Christopherson Coach Ellsworth High School Boys Freshman
Chris Halverson Coach Ellsworth High School Girls 6th Grade
Kristin Helgeson Coach Ellsworth High School Girls 7th Grade
Bob McHardy Coach Ellsworth High School Girls 8th Grade
Beth Christman Coach Ellsworth High School Boys 7th Grade
J. Fisk Coach Ellsworth High School Boys 8th Grade
Julie Stoltenburg Coach Ellsworth High School Boys 4th Grade
Gene Janke Coach Ellsworth High School Girls Varsity
Chester Janke Coach Ellsworth High School Girls 6th Grade
Tiffany Petersen Coach Ellsworth High School Boys Varsity
Ryan Pilgrim AD Medford Area High School
Ryan Brown Coach Medford Area High School Boys Varsity
Robert Komanec Coach Medford Area High School Boys JV
Matt Wenzel Coach Medford Area High School Boys Freshman
Cody Bowe Coach Medford Area High School Boys Varsity
Matt Nordgren Coach Medford Area High School Boys Varsity
Joel Leonard Coach Medford Area High School Boys 8th Grade
Stephen Reynolds Coach Medford Area High School Boys 7th Grade
Ray Daniels Coach Medford Area High School Boys 8th Grade
Tim Steinman Coach Medford Area High School Boys 7th Grade
Mike Radlinger Coach Medford Area High School Boys 6th Grade
Greg Klapatauskus Coach Medford Area High School Girls Varsity
Chad Fronk Coach Medford Area High School Girls Varsity
Brian Abel Coach Medford Area High School Girls JV
Janie Grunwald Coach Medford Area High School Girls Freshman
Justin Hraby Coach Medford Area High School Girls 8th Grade
Jessica Faude Coach Medford Area High School Girls 7th Grade
Scott Loberger Coach Manitowoc Lutheran High School Boys Varsity
Jeff Dolan Coach Manitowoc Lutheran High School Boys Varsity
Brandon Ott Coach Manitowoc Lutheran High School Boys JV
Norv Kock Coach Manitowoc Lutheran High School Boys Freshman
TJ Schneider Coach Manitowoc Lutheran High School Boys Freshman
Mike Behnke Coach Manitowoc Lutheran High School Girls Varsity
Mike Behnke Coach Manitowoc Lutheran High School Girls Varsity
Keturah Hochmuth Coach Manitowoc Lutheran High School Girls JV
Jordan Menges Coach Manitowoc Lutheran High School Girls JV
Megan Lindemann Coach Manitowoc Lutheran High School Girls Freshman
Joe Greefkes AD Kettle Moraine Lutheran
Josh Lindner Coach Kettle Moraine Lutheran Boys Varsity
James Livingston Coach Kettle Moraine Lutheran Boys Varsity
Glenn Rusch Coach Kettle Moraine Lutheran Boys JV
Dave Stoltz Coach Kettle Moraine Lutheran Boys JV
Dan Unke Coach Kettle Moraine Lutheran Boys Freshman
Tony Birrittieri Coach Kettle Moraine Lutheran Boys 5th Grade
Jason Walz Coach Kettle Moraine Lutheran Girls Varsity
Rachel Luehring Coach Kettle Moraine Lutheran Girls Varsity
Darrell Washburn Coach Kettle Moraine Lutheran Girls JV
Tyler Oestreich Coach Kettle Moraine Lutheran Girls JV
Carrie Sitz Coach Kettle Moraine Lutheran Girls Freshman
Emily Chandonnet Coach Kettle Moraine Lutheran Girls Freshman
Nick Mueller Coach Cedarburg HS Boys Varsity
Scott Herrick Coach Pius XI Catholic Girls Varsity
Carolyn Schwartzlow AD Monticello School District
Mark Olson Coach Monticello School District Boys Varsity
Joe Woolsey Coach Monticello School District Boys JV
Lori Brokopp Coach Monticello School District Girls Varsity
Tyler Smith Coach Monticello School District Boys 7th Grade
Mark Gustafson Coach Monticello School District Girls JV
Al Brokopp Coach Monticello School District Girls JV
Jake Heiser Coach Monticello School District Boys 8th Grade
Miah Brokopp Coach Monticello School District Girls 7th Grade
Amy Silver Coach Monticello School District Girls JV
Reece Rufer Coach Monticello School District Boys JV
Rick Schmidt AD Gale-Ettrick-Trempealeau
Louis Hurd Coach Gale-Ettrick-Trempealeau Girls Varsity
Jared McCutchen Coach Gale-Ettrick-Trempealeau Boys Varsity
Jim Scherr Coach Gale-Ettrick-Trempealeau Girls JV
Scott Hovell Coach Gale-Ettrick-Trempealeau Boys JV
Ian Anderson Coach Gale-Ettrick-Trempealeau Girls JV
Katie Johnson Coach Gale-Ettrick-Trempealeau Girls JV
Troy White Coach Gale-Ettrick-Trempealeau Boys Varsity
Mark Bambenek Coach Gale-Ettrick-Trempealeau Boys Varsity
Tyler Scherr Coach Gale-Ettrick-Trempealeau Boys Freshman
Doyle Smidt Coach Gale-Ettrick-Trempealeau Boys 8th Grade
Clara Horn Coach Gale-Ettrick-Trempealeau Girls 8th Grade
Josh Boyer Coach Sauk Prairie High School Boys Varsity
Sean McGann Coach Sauk Prairie High School Boys Varsity
Allan Ballweg Coach Sauk Prairie High School Boys Varsity
Todd Breunig Coach Sauk Prairie High School Boys JV
Spencer Kostroski Coach Sauk Prairie High School Boys Freshman
Jacob Breunig Coach Sauk Prairie High School Girls Varsity
Jacob Brickl Coach Sauk Prairie High School Girls JV
Seth Kostroski Coach Sauk Prairie High School Girls Varsity
Garrett Schwartz Coach Sauk Prairie High School Boys Varsity
Lee Kostroski Coach Sauk Prairie High School Girls Varsity
Aaron Andres Coach Sauk Prairie High School Boys Varsity
Russ Breunig Coach Sauk Prairie High School Girls Varsity
Georgia Breunig Coach Sauk Prairie High School Girls Varsity
Eric Scheunemann Coach Sauk Prairie High School Girls JV
Bob Marquardt Coach Sauk Prairie High School Girls 8th Grade
Shane Frey Coach Sauk Prairie High School Boys 8th Grade
Josh Boll Coach Sauk Prairie High School Boys 7th Grade
Joel Liedtke Coach Sauk Prairie High School Boys 7th Grade
Marianne Rauls Coach Sauk Prairie High School Girls 7th Grade
Shane Been Coach Sauk Prairie High School Girls Freshman
James Wright Coach Shorewood HS Girls Varsity
Chris Nier AD Wittenberg-Birnamwood Basketball
Nick Mechelke Coach Wittenberg-Birnamwood Basketball Girls Varsity
Chelsea Lehman Coach Wittenberg-Birnamwood Basketball Girls JV
Alexis Piatz Coach Wittenberg-Birnamwood Basketball Girls Freshman
Sue Boldig Coach Wittenberg-Birnamwood Basketball Girls 7th Grade
Mike Balliett Coach Wittenberg-Birnamwood Basketball Girls 8th Grade
Garrett Rogowski Coach Wittenberg-Birnamwood Basketball Boys Varsity
Erik Steigerwald Coach Wittenberg-Birnamwood Basketball Boys JV
Cory Fraaza Coach Wittenberg-Birnamwood Basketball Boys Varsity
Bill Fraaza Coach Wittenberg-Birnamwood Basketball Boys Freshman
Becca Salvesen Coach Wittenberg-Birnamwood Basketball Girls 8th Grade
Mike Schairer Coach Wittenberg-Birnamwood Basketball Girls 6th Grade
Mark Denniston Coach Pittsville High School Boys Varsity
Justin Rayburn Coach Pittsville High School Boys Varsity
Dan Rayburn Coach Pittsville High School Boys JV
Jordan Rayburn Coach Pittsville High School Boys 8th Grade
Sawyer Ladick Coach Pittsville High School Boys 7th Grade
Nathan Bowden Coach Pittsville High School Boys 5th Grade
Luke Denniston Coach Pittsville High School Boys Varsity
Travis Shupe Coach Pittsville High School Girls Varsity
Wanda Neve Coach Pittsville High School Girls JV
Noel Denniston Coach Pittsville High School Boys Varsity
Corey Kumm Coach Pittsville High School Girls JV
Al Holzheimer Coach Sheboygan Lutheran High School Boys Varsity
Nick Verhagen Coach Sheboygan Lutheran High School Boys Varsity
Corey Girdaukas Coach Sheboygan Lutheran High School Boys Varsity
Jacob Jurss Coach Sheboygan Lutheran High School Boys Varsity
Jacob Ames Coach Sheboygan Lutheran High School Boys Freshman
Cole Lewis Coach Sheboygan Lutheran High School Boys Varsity
Mike Scheele Coach Sheboygan Lutheran High School Girls Varsity
Tom Splittgerber Coach Sheboygan Lutheran High School Girls Varsity
Tim Drees Coach Sheboygan Lutheran High School Girls JV
Megan Tews Coach Sheboygan Lutheran High School Girls JV
Michael Daniels Coach Slinger Boys Basketball Boys Varsity
Alex Lavine Coach Slinger Boys Basketball Boys Varsity
Derek Berger Coach Slinger Boys Basketball Boys Varsity
Nate Grimm Coach Slinger Boys Basketball Boys Varsity
Hank Karius Coach Slinger Boys Basketball Boys Varsity
Ron Reichle Coach Slinger Boys Basketball Boys JV
Sam Hoffman Coach Slinger Boys Basketball Boys Freshman
Chris Beine Coach Slinger Boys Basketball Boys Freshman
Phil Ourada Coach Slinger Boys Basketball Boys Varsity
Chris Palm Coach Slinger Boys Basketball Boys 8th Grade
Jered Hemmersbach Coach Cashton High School Boys Varsity
Scot Wall Coach Cashton High School Boys Varsity
Grant Radke Coach Cashton High School Boys JV
BJ Dempsey Coach Cashton High School Boys Freshman
Bill Freiberg Coach Cashton High School Boys 4th Grade
Jason Meyers Coach Cashton High School Boys 8th Grade
Russell Wright Coach Cashton High School Boys 7th Grade
Steve Huntzicker Coach Cashton High School Girls Varsity
Jenna Anderson Coach Cashton High School Girls JV
Lauren Fanning Coach Cashton High School Girls 7th Grade
Michelle Hyatt Coach Cashton High School Girls 8th Grade
Elizabeth Wells Coach Cashton High School Girls Freshman
Tim Referee
Brian Garoutte Coach Westosha Central High School Girls Varsity
Kasey Bates Coach Tri County Hight School Girls Varsity
Tim Whitford Coach Winneconne HS Girls Varsity
Troy Buelow Coach Winneconne High School Boys Varsity
Andrea Flease Coach Winneconne HS Girls Varsity
Paul Laxton AD Bangor
Jacob Pederson Coach Bangor Boys Varsity
Nick Meacham Coach Bangor Boys JV
Andrew Lockington Coach Bangor Boys Freshman
Jeff Parr Coach Bangor Boys Varsity
Anthony Crowell Coach Bangor Boys Varsity
Merlin Jones Coach Bangor Girls Varsity
Tom O'Heron Coach Bangor Girls Varsity
Morgan Horstman Coach Bangor Girls JV
Jordan Laufenberg Coach Bangor Boys Varsity
Dave Lueck Coach Bangor Boys Varsity
Steve Gee AD Jefferson High School
Mark Peterson Coach Jefferson High School Girls Varsity
Mike Howard Coach Jefferson High School Girls Varsity
Katy Voight Coach Jefferson High School Girls JV
Greg Fetherston Coach Jefferson High School Girls 7th Grade
Joe Sikora Coach Jefferson High School Girls 7th Grade
Terry Deblare Coach Jefferson High School Boys 8th Grade
Ben Warborg Coach Jefferson High School Girls 8th Grade
Jacob Marshall Coach Jefferson High School Boys Varsity
Jim Altermatt Coach Jefferson High School Boys JV
Mike Stelse Coach Jefferson High School Boys JV
Mike Mooney Coach Jefferson High School Boys 8th Grade
Julia Hardin Coach Jefferson High School Girls 7th Grade
Zach Peachey Coach Jefferson High School Boys 7th Grade
Michael Blair Coach Stevens Point Area Senior High Boys Varsity
Jon Krull Coach Stevens Point Area Senior High Boys Varsity
Scott Anderson Coach Stevens Point Area Senior High Boys Varsity
Travis Kornowski Coach Stevens Point Area Senior High Boys Varsity
Cooper Kerner Coach Stevens Point Area Senior High Boys JV
Kraig Terpstra Coach Stevens Point Area Senior High Girls Varsity
Dan Fink Coach Stevens Point Area Senior High Girls Varsity
Jeana Magyar Coach Stevens Point Area Senior High Girls Varsity
Lucas Forstner Coach Stevens Point Area Senior High Girls JV
Dan Wierzba Coach Stevens Point Area Senior High Girls JV
Marcy Gerads Coach Stevens Point Area Senior High Girls JV
Jon Vollendorf Coach Stevens Point Area Senior High Boys JV
Joe Grady Coach Dominican Boys Varsity
Steve Showalter Coach Dominican Boys Varsity
Kevin Schramka Coach Dominican Girls Varsity
Aaron Womack Coach Dominican Boys Varsity
Mitch Pignotti Coach Dominican Boys JV
Jack Jelacic Coach Dominican Boys JV
Kelin Johsnson Coach Dominican Boys Varsity
TJ Mlada Coach Dominican Girls JV
Vinnie Murray Coach Dominican Girls JV
Ed Foy Coach Dominican Boys 3rd Grade
Jim Kluge AD Badger High School
John Witte Coach Badger High School Boys Varsity
Byran Kaplan Coach Badger High School Boys Varsity
Matt Pella Coach Badger High School Boys JV
Chris Welch Coach Badger High School Boys Freshman
Steve Deering Coach Badger High School Girls Varsity
Troy Nottestad Coach Badger High School Girls Varsity
Shelly Johnston Coach Badger High School Girls Freshman
Andy Smith Coach Badger High School Girls JV
David Jooss Coach Badger High School Girls 8th Grade
Matt Hensler Coach Badger High School Boys 6th Grade
Bob Herman Coach Marquette University High School Boys Varsity
Casey Kowalewski Coach Marquette University High School Boys Varsity
Mike Hansen Coach Marquette University High School Boys Varsity
Quentin Cartier Coach Marquette University High School Boys Varsity
Joe Minessale Coach Marquette University High School Boys Varsity
Ben Meinholz Coach Marquette University High School Boys Freshman
Vince Kostos Coach Marquette University High School Boys Freshman
Markell Thompson Coach Marquette University High School Boys JV
Evan Kern Coach Marquette University High School Boys Freshman
Zach Cuarisma Coach Marquette University High School Boys Freshman
Joey Martin AD Dodgeville
Matt McGraw Coach Dodgeville Boys Varsity
Josh Busch Coach Dodgeville Girls Varsity
Kevin McGivern Coach Dodgeville Boys JV
Grant Schulz Coach Dodgeville Boys JV
Jason Holzemer Coach Dodgeville Boys Freshman
Kevin Williams Coach Dodgeville Girls JV
Serena Phan Coach Dodgeville Girls JV
Pete Keith Coach Dodgeville Boys Varsity
Joe Stodola Coach Dodgeville Boys 7th Grade
Logan Thole Coach Dodgeville Boys 7th Grade
Brian Bradley Coach Dodgeville Boys 8th Grade
Jason Palzkill Coach Dodgeville Boys 8th Grade
Matt Staver Coach Dodgeville Boys 7th Grade
Howard Blalock Coach Dodgeville Boys 7th Grade
Lew Hessling Coach Dodgeville Boys 8th Grade
Mike Haag Coach Dodgeville Boys 8th Grade
Brian Jenkins Coach Dodgeville Boys 8th Grade
Travis Wellington Coach Dodgeville Boys 5th Grade
Travis Elvert Coach Dodgeville Boys 4th Grade
Caleb White Coach Dodgeville Girls 8th Grade
Jason Sell AD Baldwin-Woodville Area Schools
Holly English Coach Baldwin-Woodville Area Schools Girls Varsity
Lance Kamm Coach Baldwin-Woodville Area Schools Girls JV
Scott Benoy Coach Baldwin-Woodville Area Schools Boys Varsity
Bruce Ashlin Coach Baldwin-Woodville Area Schools Boys JV
Karl Karau Coach Baldwin-Woodville Area Schools Boys Freshman
Jason Glampe Coach Baldwin-Woodville Area Schools Boys 7th Grade
Carissa Kusilek Coach Baldwin-Woodville Area Schools Girls 7th Grade
Hillary Maurer Coach Baldwin-Woodville Area Schools Girls 7th Grade
Matt Schommer Coach Baldwin-Woodville Area Schools Girls 8th Grade
Anthony Stitt Coach Baldwin-Woodville Area Schools Girls 8th Grade
Tom Schumacher Coach Baldwin-Woodville Area Schools Boys 7th Grade
Jeremy Nygaard Coach Baldwin-Woodville Area Schools Boys 8th Grade
Jordan Lehman Coach Baldwin-Woodville Area Schools Boys 8th Grade
Nevin Logterman Coach Baldwin-Woodville Area Schools Boys 6th Grade
Sarah Gruen AD Royall
Andrew Dahlen Coach Royall Girls Varsity
Chris Brown Coach Royall Girls JV
Hailey Brown Coach Royall Girls 8th Grade
Kalli Brown Coach Royall Girls 7th Grade
Dani Benson Coach Royall Girls 5th Grade
Susan Heesch Coach Royall Girls JV
Kathy Wildes Coach Royall Girls 4th Grade
Mark Gruen Coach Royall Girls 5th Grade
Mary Marty Coach Royall Girls 8th Grade
Mike Crneckiy Coach Royall Girls 8th Grade
Scott Uppena Coach Royall Boys Varsity
Randy Board Coach Royall Boys JV
Riley Brown Coach Royall Boys Freshman
Josh Board Coach Royall Boys 8th Grade
Kaitlyn Huber Coach Royall Boys 5th Grade
Kendall Buttchen AD Evansville Blue Devils/Basketball
Tony Wiemiller Coach Evansville Blue Devils/Basketball Girls Varsity
Logan Birkholz Coach Evansville Blue Devils/Basketball Girls JV
Zach Lingberg Coach Evansville Blue Devils/Basketball Girls Varsity
Todd Sperry Coach Evansville Blue Devils/Basketball Boys Varsity
Kurt Ritchie Coach Evansville Blue Devils/Basketball Boys JV
Jenn Johnson Coach Evansville Blue Devils/Basketball Girls 7th Grade
Pete Hanke Coach Evansville Blue Devils/Basketball Boys 7th Grade
beau tway Coach Evansville Blue Devils/Basketball Boys JV
Mark Simonson Coach Evansville Blue Devils/Basketball Boys 8th Grade
Jason Knott Coach Evansville Blue Devils/Basketball Boys 3rd Grade
Jeff Schweitzer Coach Columbus Highly School Girls Varsity
Jeff Schweitzer Coach Columbus High School Girls Varsity
Deb Harbort Coach Sun Prairie High School Girls Varsity
JEFF BOOS Coach Sun Prairie High School Boys Varsity
MICHAEL BOOS Coach Sun Prairie High School Boys Varsity
MICHAEL RILEY Coach Sun Prairie High School Boys Varsity
NICK FULLER Coach Sun Prairie High School Boys Varsity
STEVE MASELTER Coach Sun Prairie High School Boys JV
ROBERT COPLEY Coach Sun Prairie High School Boys JV
JAY FISH Coach Sun Prairie High School Boys Freshman
LEONARD WEBSTER Coach Sun Prairie High School Boys Freshman
JOHN OLSON Coach Sun Prairie High School Girls Varsity
WILLIE HULL Coach Sun Prairie High School Girls Varsity
JAY SWANSON Coach Sun Prairie High School Girls JV
PHIL JERG Coach Sun Prairie High School Girls Varsity
ALYSHA JUSTICE Coach Sun Prairie High School Girls Freshman
MEGAN MATHIES Coach Sun Prairie High School Girls Freshman
MICHAEL FALK Coach Sun Prairie High School Boys JV
Doug Disch Coach Waupun High School Boys Varsity
Brett Pickarts Coach Waupun High School Boys Varsity
Tim Aalsma Coach Waupun High School Girls Varsity
Makayla Hopp Coach Waupun High School Girls JV
Mason Domask Coach Waupun High School Girls Varsity
Dan Wucherer Coach Waupun High School Girls Varsity
Dan Domask Coach Waupun High School Girls Varsity
Preston Dubey Coach Waupun High School Boys Varsity
Alex Dunlap Coach Waupun High School Boys JV
Kyle Bille Coach Waupun High School Boys Freshman
Nate Brieske Coach Waupun High School Boys Varsity
Sarah Aalsma Coach Waupun High School Girls Freshman
James Oshkeshequoam Coach Menominee Indian Boys Varsity
Max Anderson Coach Webster High School Girls Varsity
Derik Doescher Coach Albany High School Girls Varsity
Derik Doescher Coach Albany High School Girls Varsity
Brandon Bakken Coach Albany High School Girls JV
Brandon Hollis Coach Albany High School Girls Varsity
Derek Allen Coach Albany High School Boys Varsity
Mitchell Trow Coach Albany High School Boys JV
Rich Wachholz Coach Albany High School Boys 6th Grade
Jeannie Doescher Coach Albany High School Girls 6th Grade
Amy Hollis Coach Albany High School Girls 4th Grade
Melanie Inabnit-Bakken Coach Albany High School Boys 6th Grade
Jim Briggs Coach Albany High School Girls 4th Grade
Mike Klingbeil Coach Cambridge Boys Varsity
Kelly Cunningham Coach Cambridge Girls Varsity
Denise Stenklyft Coach Cambridge Girls Varsity
Greg Rogers Coach Cambridge Girls JV
Mariah Turenne Coach Cambridge Girls Varsity
Mike Jeffery Coach Cambridge Boys Varsity
Micah Holzhueter Coach Cambridge Boys Freshman
Mark O'Brien Coach Cambridge Boys Varsity
Alicia Siebers Coach Cambridge Girls 7th Grade
Bob Lacke Coach Cambridge Girls 8th Grade
Ken Muth Coach Cambridge Girls 8th Grade
John Leadholm Coach Cambridge Boys Varsity
Misty Buckman Coach Cambridge Girls 6th Grade
Mark Dooley Coach Cambridge Girls 8th Grade
Tyler Holzhueter Coach Cambridge Boys 8th Grade
Mike Cunningham Coach Cambridge Boys 6th Grade
Rob Nelles Coach Cambridge Boys 8th Grade
Katelynn Robinson Coach Cambridge Girls 7th Grade
Scott Sable Coach Cambridge Girls 3rd Grade
Kent Petersen AD Kickapoo Area School
Eric Wiegel Coach Kickapoo Area School Girls Varsity
Dennis Vinger Coach Kickapoo Area School Boys Varsity
Mike Cauffman Coach Kickapoo Area School Boys JV
Mat Wood Coach Kickapoo Area School Girls JV
Aaron Cade Coach Kickapoo Area School Girls 7th Grade
Jessi Nagel Coach Kickapoo Area School Boys 8th Grade
Craig Kreger Coach Kickapoo Area School Boys 7th Grade
Aaron Mithum Coach Kickapoo Area School Girls 4th Grade
Beth Sumwalt Coach Kickapoo Area School Girls 6th Grade
Hugh Oliver Coach Kickapoo Area School Girls 7th Grade
Heather McCauley Coach Kickapoo Area School Boys 5th Grade
Zach Zitzner Coach Kickapoo Area School Boys 4th Grade
Ashley White Coach Kickapoo Area School Girls 4th Grade
Travis Pyke Coach Webster High School Girls 7th Grade
Chris Hein Coach Sheboygan South High School Boys Varsity
Jesse Shaw Coach Sheboygan South High School Boys Varsity
Jeff Ristow Coach Sheboygan South High School Boys Varsity
Jeff Nicholas Coach Sheboygan South High School Boys Varsity
Pete Peterson Coach Sheboygan South High School Boys JV
Ethan Berlin Coach Sheboygan South High School Boys JV
TJ Pitsch Coach Sheboygan South High School Boys JV
Leroy Hamilton Coach Sheboygan South High School Boys Freshman
Andy Cavanaugh Coach Sheboygan South High School Boys Freshman
Brian Shaw Coach Sheboygan South High School Boys Varsity
Michael J Flanagan Coach Black Hawk High School/Black Hawk Girls Basketball Girls Varsity
Jeff Steckbauer Coach Westfield Girls Varsity
Luke Showen Coach Westfield Girls Varsity
Lance Fritz Coach Westfield Boys Varsity
Nick Lewis Coach Westfield Boys Varsity
Mike Groskreutz Coach Westfield Girls JV
Kirk Kangas Coach Westfield Girls Varsity
Korey Kangas Coach Westfield Girls 8th Grade
Mike Marr Coach Westfield Boys 8th Grade
Dennis Daye Coach Westfield Girls 8th Grade
Joe Wentland Coach Westfield Girls 7th Grade
Nick Brakebush Coach Westfield Boys 7th Grade
Aaron Przyblyski Coach Westfield Boys JV
Jay Anderson AD Auburndale
Chad Weinfurter Coach Auburndale Boys Varsity
Mike Gehrke Coach Auburndale Boys Varsity
Matt Klawitter Coach Auburndale Boys JV
Alex Marth Coach Auburndale Boys Freshman
Josh VanSchoick Coach Auburndale Boys Freshman
Mark Brost Coach Auburndale Boys 7th Grade
Steve Voss Coach Auburndale Boys 8th Grade
Dale Aue Coach Auburndale Girls Varsity
Brandon Roberson Coach Auburndale Girls Freshman
Amy Nienast Coach Auburndale Girls JV
Dan Weinfurter Coach Auburndale Boys 8th Grade
Josh Nagel Coach Auburndale Boys 4th Grade
Fred Camacho Coach Northland Lutheran Girls JV
Ben Westphal AD Brookfield East HS
Joe Rux Coach Brookfield East HS Boys Varsity
Andrew Nebel Coach Brookfield East HS Boys Varsity
Tyler Heyduk Coach Brookfield East HS Boys Varsity
Eric Dale Coach Brookfield East HS Boys Varsity
Joey Flores Coach Brookfield East HS Boys Varsity
Brett Richter Coach Brookfield East HS Boys Varsity
Josh Erickson Coach Brookfield East HS Boys Varsity
Paul Noack Coach Brookfield East HS Boys Varsity
Tyler Saxton Coach Brookfield East HS Girls Varsity
Eric Gruenewald Coach Brookfield East HS Girls Varsity
Kate Woodson Coach Brookfield East HS Girls Varsity
Eric McGath Coach Brookfield East HS Girls Varsity
Bryan Pacl Coach Brookfield East HS Girls Varsity
Sydney Gabrysiak Coach Brookfield East HS Girls Varsity
Da'Shaun Perry Coach Brookfield East HS Girls Varsity
Mike Kelley Coach Brookfield East HS Girls Varsity
Andy Farley Coach Brookfield East HS Girls Varsity
Jason Schulting Coach Iowa-Grant School District Girls JV
Tony Wolter Youth Coach Dodgeland Boys 5th Grade
Riley Woldt Coach Lawrence University Girls College
Kayla Clark Coach Lakeland University Girls College
Kasey Rader Coach Tri County High School Girls Varsity
Jade Graebel Coach Tri County High School Girls JV
Rob Jens Coach Wayland Academy Girls Varsity
Triscia Ladron Coach Wayland Academy Boys Varsity
Karyn Kroschel Coach Wayland Academy Boys Varsity
Michael Swartz Coach Hurley School District Boys Varsity
Kevin Haglund AD Elmwood / Plum City
Adam Sticht Coach Elmwood / Plum City Girls Varsity
Kyle Webb Coach Elmwood / Plum City Boys Varsity
Tom Sauve Coach Elmwood / Plum City Girls Freshman
Mike Birtzer Coach Elmwood / Plum City Boys JV
Paige Saniter Coach Elmwood / Plum City Girls JV
Adrian Hook Coach Elmwood / Plum City Boys 8th Grade
Mike Shoup Coach Elmwood / Plum City Boys 7th Grade
Emily Merritt Coach Elmwood / Plum City Girls 7th Grade
Brent Hase Coach Elmwood / Plum City Boys Freshman
Tony Holt Coach Elmwood / Plum City Boys 6th Grade
Glenn Webb Coach Elmwood / Plum City Girls 6th Grade
Jacob Bernetzke Coach Cassville High Boys Varsity
Katein York Coach Cambria-Friesland School District Girls 7th Grade
Derrick Smit Coach Cambria-Friesland School District Boys Varsity
Dave Prochnow Coach Cambria-Friesland School District Boys Freshman
Bailey Smit Coach Cambria-Friesland School District Boys JV
Gail Schneider Coach Cambria-Friesland School District Girls Varsity
Molly Borman Coach Cambria-Friesland School District Girls JV
Wyatt Trambrug Coach Cambria-Friesland School District Girls 8th Grade
Doug Posthuma Coach Cambria-Friesland School District Boys 8th Grade
Sawyer Quade Coach Cambria-Friesland School District Boys 7th Grade
Kendra Maas Coach Cambria-Friesland School District Boys 6th Grade
Brandon Fanning Coach Memorial High School Girls Varsity
Austin Bunders AD Wauzeka-Steuben
Isaiah Okey Coach Wauzeka-Steuben Boys Varsity
Spence Bunders Coach Wauzeka-Steuben Boys JV
Turner Krachey Coach Wauzeka-Steuben Boys Freshman
Ben McCullick Coach Wauzeka-Steuben Girls Varsity
Jason Hurda Coach Wauzeka-Steuben Girls JV
Jolene Mitchell Coach Wauzeka-Steuben Girls 8th Grade
Ryan Bunders Coach Wauzeka-Steuben Girls 7th Grade
Nicholas Kopitzke Coach Wauzeka-Steuben Boys 8th Grade
Tiffany Dums Coach Wauzeka-Steuben Girls Freshman
Ben Dums Coach Wauzeka-Steuben Boys 7th Grade
Corey Scheel Coach Martin Luther High School Girls Varsity
Paul Wollersheim Coach Martin Luther High School Boys Varsity
Marquis Hines Coach Martin Luther High School Boys Varsity
Rich Haynes Coach Martin Luther High School Boys Varsity
David Enters Coach Martin Luther High School Boys JV
Brian Lerret Coach Martin Luther High School Boys Varsity
Matt Ivers Coach Martin Luther High School Boys Freshman
Abbie Amling Coach Martin Luther High School Girls Varsity
Grace Amling Coach Martin Luther High School Girls Varsity
Jeff Biskupski Coach Martin Luther High School Girls JV
Jen Knox Coach Martin Luther High School Girls JV
Lisa Hall Coach Martin Luther High School Girls Varsity
Jaosn Moesch Coach Martin Luther High School Girls 7th Grade
Chad Janetzke Coach Martin Luther High School Girls 7th Grade
Jordan Atkinson Coach Martin Luther High School Girls 5th Grade
Heidi AD Suring School
Mitchell Woulf Coach Suring School Girls Varsity
Terry Garrigan Coach Suring School Girls JV
Lucas Bedroske Coach Suring School Girls Varsity
Rachel Bedroske Coach Suring School Girls Varsity
Angie School Coach Suring School Girls Varsity
Pete Cramer Coach Suring School Girls Varsity
Craig Gerndt Coach Suring School Girls 8th Grade
Katy Kegel Coach Suring School Girls 5th Grade
Aaron Regal Coach Suring School Girls 6th Grade
Chad Whisman Coach Suring School Girls 6th Grade
Chris Geniesse Coach Suring School Boys Varsity
David Slemkes Coach Suring School Boys JV
Mike Cornell Coach Suring School Boys 8th Grade
Jayden Geniesse Coach Suring School Boys Varsity
Kate Mahoney Coach Suring School Girls 3rd Grade
Harlee Wolf Coach Suring School Girls 4th Grade
Macyn Garrigan Coach Suring School Girls 5th Grade
Kenzie Bailey Coach Suring School Girls 4th Grade
Paul Pommerich Coach Suring School Girls 7th Grade
Matt Hischke Coach Suring School Boys 7th Grade
Ryan Olson AD School District of West Salem
Mark Wagner Coach School District of West Salem Boys Varsity
Jack Reader Coach School District of West Salem Boys Varsity
Matt Quick Coach School District of West Salem Girls Varsity
Melissa Norman Coach School District of West Salem Girls Varsity
Heather Jehn Coach School District of West Salem Boys 8th Grade
Scott Koepnick Coach School District of West Salem Boys Varsity
Mike Malott Coach School District of West Salem Girls Varsity
Bridget Peterson Coach School District of West Salem Girls Varsity
Jared Hauser Coach School District of West Salem Boys JV
Janel Lochen Coach School District of West Salem Girls 7th Grade
Todd Albers AD Milwaukee Lutheran High School
Marcus Jackson Coach Milwaukee Lutheran High School Boys Varsity
Caleb Atkinson Coach Milwaukee Lutheran High School Boys Freshman
Jon Stern Coach Milwaukee Lutheran High School Boys JV
Dante Gutter Coach Milwaukee Lutheran High School Boys Varsity
Alex Pronschinske Coach Milwaukee Lutheran High School Boys JV
Damikius Merriwether Coach Milwaukee Lutheran High School Boys Freshman
Stephanie Bahr Coach Milwaukee Lutheran High School Girls Varsity
Lakendra Washington Coach Milwaukee Lutheran High School Girls Varsity
Cristin Jones Coach Milwaukee Lutheran High School Girls JV
Jade Bahr Coach Milwaukee Lutheran High School Girls JV
Curt Zamzow AD Northwood School
Jason Schultz Coach Northwood School Girls Varsity
Jon Wallace Coach Northwood School Boys Varsity
Jackson Terry Coach Northwood School Girls JV
Bill Frahm Coach Northwood School Boys JV
Brandon Daleiden Coach Northwood School Boys 8th Grade
Adam Witte Coach Northwood School Girls 8th Grade
Hannah Henson Coach Northwood School Girls JV
Graig Golembiewski Coach Northwood School Boys 7th Grade
Matt Hager Coach Northwood School Girls 6th Grade
Scot Kelly Coach Northwood School Boys 5th Grade
Robert Kuchta Coach Seymour High School Boys Varsity
Ryan Goltz Coach Seymour High School Girls Varsity
Brian Paulson Coach Rhinelander High School Boys Varsity
Derek Lemmens Coach Rhinelander High School Boys Varsity
Ryan Clark Coach Rhinelander High School Girls Varsity
Brandon Karaba Coach Rhinelander High School Boys Varsity
Shaun Smith Coach Rhinelander High School Boys Varsity
Chad Bolkema Coach Rhinelander High School Boys JV
Jason Kremer Coach Rhinelander High School Boys 8th Grade
Nick Scheifelbein Coach Rhinelander High School Boys Freshman
Jesse Richter Coach Rhinelander High School Boys 7th Grade
Tara Grembin Coach Rhinelander High School Girls Varsity
Terry Nordine Coach Rhinelander High School Girls JV
Kyle Franson Coach Rhinelander High School Girls Varsity
Sydney Smith Coach Rhinelander High School Girls JV
Kaly Kostrova Coach Rhinelander High School Girls JV
Kregg Mueller Coach Seymour High School Boys JV
Jay Aijala Coach Hurley School Girls Varsity
Berry Terpstra Coach Durand Arkansaw School District Boys JV
Steve Walton Coach Durand Arkansaw School District Boys Freshman
Bryan Bauer Coach Durand Arkansaw School District Boys JV
Lindsay Redetzke Coach Durand Arkansaw School District Boys Varsity
Justin Redetzke Coach Durand Arkansaw School District Boys Varsity
Zach GIlles Coach Durand Arkansaw School District Boys Freshman
Greg Doverspike Coach Durand Arkansaw School District Girls Freshman
Darrin Loewenhagen Coach Durand Arkansaw School District Girls Varsity
Ashley Zeitz Coach Durand Arkansaw School District Girls Freshman
Mackenzie Erickson Coach Durand Arkansaw School District Girls Freshman
Wade Hendricks Coach Durand Arkansaw School District Boys 8th Grade
Troy Diepenbrock Coach Durand Arkansaw School District Boys 7th Grade
Tim Hartmann Coach Durand Arkansaw School District Boys 6th Grade
Casey Clausius AD Iowa-Grant School District
Melissa Martinez Coach Iowa-Grant School District Girls Varsity
Jason Schulting Coach Iowa-Grant School District Girls JV
Nolan Krentz Coach Iowa-Grant School District Boys Varsity
Logan Leverton Coach Iowa-Grant School District Boys JV
Jack Reeves Coach Iowa-Grant School District Boys JV
Taylor Runde Coach Iowa-Grant School District Girls JV
Chris Gotto Coach Iowa-Grant School District Boys JV
Ryan Hill Coach Iowa-Grant School District Boys Varsity
Mark Flanagan Coach Iowa-Grant School District Boys Varsity
Kendall Foley Coach Iowa-Grant School District Girls 8th Grade
Richard Field Coach Wonewoc-Center Girls Varsity
Paul Coach Eleva-Strum Boys Varsity
J.B. Grangaard Coach Eleva-Strum Girls Varsity
Aaron Roemhild Coach Eleva-Strum Girls JV
Ali Roemhild Coach Eleva-Strum Girls 7th Grade
Rachel Hovey Coach Eleva-Strum Girls 8th Grade
Jeff Hanner Coach Eleva-Strum Girls 6th Grade
Jeremy Nicolet Coach Eleva-Strum Girls 5th Grade
Josh Skoug Coach Eleva-Strum Girls 8th Grade
Tyson Rohrscheib Coach Eleva-Strum Boys 8th Grade
Hunter Ryskoski Coach Eleva-Strum Boys 7th Grade
Aaron Hulett Coach Eleva-Strum Boys JV
Josh Turk Coach Eleva-Strum Boys 8th Grade
Jared Martinson Coach Eleva-Strum Boys 8th Grade
Brian King Coach Eleva-Strum Boys 6th Grade
Drew Semingson Coach Eleva-Strum Boys 5th Grade
Jeff Capelle Coach Brillion High School Girls Varsity
Chad Shimek Coach Brillion High School Boys Varsity
Tanner Behnke Coach Brillion High School Boys JV
Brian Krizenesky Coach Brillion High School Boys Freshman
Brad Mathes Coach Brillion High School Boys 8th Grade
Sam Hoppe Coach Brillion High School Boys 7th Grade
Andy Holly Coach Brillion High School Boys Varsity
Mary Berghuis Coach Brillion High School Girls JV
Larz Luchterhand Coach Brillion High School Girls Varsity
Gary Reidy Coach Brillion High School Girls 8th Grade
Tisha Reabe Coach Brillion High School Girls 7th Grade
Mark Brooks Coach Brillion High School Girls 8th Grade
Krystal Weier Coach Spencer Girls Varsity
Garrett Redman Coach De Soto Area Schools Boys Varsity
John C Gaier Coach Neillsville High School Girls Varsity
Kasey Smith AD Mosinee High School
Matt Lindsey Coach Mosinee High School Boys Varsity
Jason Shupe Coach Mosinee High School Boys Varsity
Scott McKellips Coach Mosinee High School Girls Varsity
Nick Weber Coach Mosinee High School Girls Varsity
Josh Hau Coach Mosinee High School Boys JV
Nathan Lehman Coach Mosinee High School Boys JV
Jordan Budnik Coach Mosinee High School Boys JV
Kyle Stoffel Coach Mosinee High School Boys 8th Grade
Bob Stephens Coach Mosinee High School Boys 7th Grade
Tim Anderson Coach Mosinee High School Boys 8th Grade
Matt Grow AD Shoreland Lutheran
Holly Bahr Coach Shoreland Lutheran Girls Varsity
Brittanny Naumann Coach Shoreland Lutheran Girls Varsity
Lisa Wasser Coach Shoreland Lutheran Girls JV
Taylor Bahr Coach Shoreland Lutheran Girls Varsity
Paul Strutz Coach Shoreland Lutheran Boys Varsity
Dan Hahm Coach Shoreland Lutheran Boys JV
Jeremy Strassburg Coach Shoreland Lutheran Boys JV
Joel Koschnitzke Coach Shoreland Lutheran Boys Freshman
Kelly Hill Coach Shoreland Lutheran Boys Varsity
Jason Hagedorn Coach Shoreland Lutheran Boys 8th Grade
Ryan Sittig Coach Shoreland Lutheran Boys 7th Grade
Joy Strutz Coach Shoreland Lutheran Girls Freshman
Rick Rosinski Coach Green Bay East High School Boys Varsity
Koll Fjelstad AD Chetek-Weyerhaeuser School
Patrick Boughton Coach Chetek-Weyerhaeuser School Girls Varsity
Ryan Robarge Coach Chetek-Weyerhaeuser School Girls JV
Sandy Newell Coach Chetek-Weyerhaeuser School Girls 8th Grade
Paula Gates Coach Chetek-Weyerhaeuser School Girls 7th Grade
Hans Olson Coach Chetek-Weyerhaeuser School Boys Varsity
Jay Dachel Coach Chetek-Weyerhaeuser School Boys JV
Lee Killoren Coach Chetek-Weyerhaeuser School Boys 8th Grade
Steve Fox Coach Chetek-Weyerhaeuser School Girls 4th Grade
Brent Whittenberger Coach Chetek-Weyerhaeuser School Girls 6th Grade
Tyler Florczak Coach Chetek-Weyerhaeuser School Boys JV
Mike Foley AD Platteville High School
Mike Huser Coach Platteville High School Boys Varsity
Brandon Temperly Coach Platteville High School Girls Varsity
Mark Ludlum Coach Platteville High School Girls JV
Brian Fritz Coach Platteville High School Boys Varsity
Jacob Glennon Coach Platteville High School Boys Freshman
Don Blevins Coach Platteville High School Boys JV
Jeff Skemp Coach Platteville High School Boys 3rd Grade
Mark Digman Coach Platteville High School Boys 8th Grade
Dee Knoerschield Coach Platteville High School Girls 8th Grade
Jason Weitenhiller Coach Platteville High School Boys 4th Grade
Jason Simmons Coach Platteville High School Boys 6th Grade
Chuck Schnerring Coach Platteville High School Girls 5th Grade
Merrill Brunson Coach Platteville High School Boys 7th Grade
Jim Boebel Coach Platteville High School Boys JV
Terry Busch Coach Platteville High School Boys JV
Jacob Crase Coach Platteville High School Boys 5th Grade
Laura Stoney Coach Platteville High School Girls 3rd Grade
Molly Nodolf Coach Platteville High School Girls 3rd Grade
Denise Huser Coach Platteville High School Girls 6th Grade
Michelle Boor AD Laona/Wabeno School Districts
Andrew Harrison Coach Laona/Wabeno School Districts Girls Varsity
Kendric Allen Coach Laona/Wabeno School Districts Boys JV
Bill Taylor Coach Laona/Wabeno School Districts Boys Varsity
Paige Ganser Coach Laona/Wabeno School Districts Girls 8th Grade
Logan Chrisman Coach Laona/Wabeno School Districts Boys 7th Grade
Scott Van De Hey Coach Laona/Wabeno School Districts Boys 8th Grade
Stacy Matuszewski Coach Laona/Wabeno School Districts Girls 4th Grade
Sara Perry Coach Laona/Wabeno School Districts Girls 5th Grade
Pete Liptack Coach Laona/Wabeno School Districts Boys Freshman
Chad Albrecht Coach Laona/Wabeno School Districts Girls 6th Grade
Billy O'Brien AD Hayward High School
Joe Brennan Coach Hayward High School Girls Varsity
Roger Turchany Coach Hayward High School Girls Varsity
Scot Schmitt Coach Hayward High School Girls JV
Joe Stark Coach Hayward High School Girls Freshman
Ken Vesel Coach Hayward High School Girls 8th Grade
Jared Phillips Coach Hayward High School Girls 7th Grade
Pat Harrison Coach Hayward High School Boys Varsity
Sam Yoder Coach Hayward High School Boys JV
Jordan Baker Coach Hayward High School Boys Freshman
Greg Boss Coach Hayward High School Boys 8th Grade
Doug Stark Coach Hayward High School Boys Varsity
Jeff Behrens AD Pewaukee High School
David Burkemper Coach Pewaukee High School Boys Varsity
Kurt Woelffer Coach Pewaukee High School Boys Varsity
Lindsay Wallace Coach Pewaukee High School Boys JV
Kevin Crary Coach Pewaukee High School Boys JV
Brian Karas Coach Pewaukee High School Boys Freshman
Ryan Gardner Coach Pewaukee High School Boys Freshman
Jim Reuter Coach Pewaukee High School Girls Varsity
Mark Baalke Coach Pewaukee High School Girls Varsity
Hugh Thompson Coach Pewaukee High School Girls JV
Scott Heian Coach Pewaukee High School Girls Freshman
Varsity Assistant Coach Pewaukee High School Girls Varsity
Dave Schill Coach Pewaukee High School Boys 8th Grade
Cora Holland Coach Blackhawk Girls' Basketball Girls Varsity
Wayne Jentz Coach University of Dubuque Women's Basketball Girls College
Lexy McCauley Coach Weston School District Boys Varsity
Tammy Braun Coach Weston School District Girls Varsity
Tayler Deaver Coach Weston School District Girls JV
Brian Fruit Coach Weston School District Boys JV
Teresa Westphal Coach Weston School District Boys 7th Grade
Scott Westphal Coach Weston School District Boys 8th Grade
Hayden VanCoulter Coach Weston School District Boys 4th Grade
Ashley Drea Coach Weston School District Girls 6th Grade
Taylor Olson Coach Weston School District Girls 5th Grade
April Jennings Coach Weston School District Boys 5th Grade
Brittany Niemeyer Coach Weston School District Girls 8th Grade
Hannah Braun Coach Weston School District Girls 7th Grade
Brett Keller Coach Weston School District Boys Varsity
Brad Ceranski AD Fall Creek High School
Jason Martzke Coach Fall Creek High School Girls Varsity
Cindy Kolpien Coach Fall Creek High School Girls JV
Mark Grossinger Coach Fall Creek High School Girls Freshman
Terry Anders Coach Fall Creek High School Girls 8th Grade
Valerie Wolf Coach Fall Creek High School Girls 7th Grade
Kellen Haynes Coach Fall Creek High School Girls 6th Grade
Josh Tumm Coach Fall Creek High School Girls 6th Grade
Rick Storlie Coach Fall Creek High School Boys Varsity
Kris Jaenke Coach Fall Creek High School Boys JV
Matt Prissel Coach Fall Creek High School Boys Freshman
Charles Fitch Coach Fall Creek High School Boys 8th Grade
Brent Steinke Coach Fall Creek High School Boys 7th Grade
Dave Strasburg Coach Fall Creek High School Boys Varsity
Bob Miller Coach Fall Creek High School Boys Varsity
Ryan Prock Coach Fall Creek High School Boys 8th Grade
Ken Walden Coach Fall Creek High School Boys 7th Grade
Gwen Hoekstra Coach Fall Creek High School Girls JV
Mike Johnson Coach Fall Creek High School Girls 8th Grade
Al Chelmo Coach Fall Creek High School Girls Freshman
Arnie Skrukrud Coach Fall Creek High School Girls Varsity
Brian Heimark Coach Menomonee Falls High School Girls Varsity
Derek Woelffer Coach Menomonee Falls High School Girls Varsity
Sydney Cook Coach Menomonee Falls High School Girls Varsity
David Rechlicz Coach Menomonee Falls High School Girls Varsity
Sue Johnson Coach Menomonee Falls High School Girls JV
Hannah Matthiesen Coach Menomonee Falls High School Girls JV
Amy Wieting Coach Menomonee Falls High School Girls JV
Nicole Marquardt Coach Menomonee Falls High School Girls Freshman
Eric Zuelsdorf Coach Menomonee Falls High School Girls Freshman
Jason Hallenbeck Coach Menomonee Falls High School Boys Varsity
Chris Wentworth Coach Menomonee Falls High School Boys Varsity
Andrew Sedlmeier Coach Menomonee Falls High School Boys JV
Jovad Cruz Coach Menomonee Falls High School Boys Freshman
Harold Frye Coach Menomonee Falls High School Boys Freshman
Mike Schiszik Coach Elk Mound High School Girls JV
Michael Kessler Coach Elk Mound High School Boys Varsity
Dennis Arneson Coach Elk Mound High School Boys Freshman
Zach Stephens Coach Elk Mound High School Boys Varsity
Jim Day Coach Elk Mound High School Boys Varsity
Jon Linzmeier Coach Elk Mound High School Boys Varsity
Corey Niven Coach Elk Mound High School Boys 6th Grade
Dave Lew Coach Elk Mound High School Boys JV
Jerry Heath Coach Elk Mound High School Boys 8th Grade
Eric Knutson Coach Elk Mound High School Boys 5th Grade
Brad Wesley Coach Elk Mound High School Boys 8th Grade
Jordan Kongshaug Coach Elk Mound High School Girls Varsity
Mike Wettstein Coach Elk Mound High School Girls Varsity
Scott Fasbender Coach Elk Mound High School Girls Varsity
Jayson Lesik Coach Elk Mound High School Girls 8th Grade
Jon Chishilm Coach Elk Mound High School Girls 7th Grade
Joe Gabert Coach Elk Mound High School Girls 7th Grade
Daren Dummer Coach Elk Mound High School Girls 6th Grade
Alisa Frinack Coach Elk Mound High School Girls 8th Grade
Luke Herriges AD Xavier
BJ Buss Coach Xavier Girls Varsity
Curt Simon Coach Xavier Girls Varsity
Andy Vande Hey Coach Xavier Girls JV
Justin Kiepert Coach Xavier Girls JV
Dawn Ebert Coach Xavier Girls JV
Matt Klarner Coach Xavier Boys Varsity
B.J. Braun Coach Xavier Boys Varsity
Ross Visocky Coach Xavier Boys Varsity
Jeremy Davis Coach Xavier Boys Varsity
Jake Ledvina Coach Xavier Boys JV
Chris Krekowski Coach Xavier Boys JV
Andy Osegard AD Black River Falls Basketball Program
Kent Weinman Coach Black River Falls Basketball Program Boys 5th Grade
Nick Kitowski Coach Black River Falls Basketball Program Boys 4th Grade
Chris Hulne Coach Black River Falls Basketball Program Boys 7th Grade
Ron Wirtz Coach Black River Falls Basketball Program Boys JV
Tom Epps Coach Black River Falls Basketball Program Boys 8th Grade
Greg Bird Coach Black River Falls Basketball Program Boys Freshman
Taylor Inches Coach Black River Falls Basketball Program Girls JV
Nate Erickson Coach Black River Falls Basketball Program Girls Varsity
Todd Anderson Coach Black River Falls Basketball Program Girls Varsity
Dave Cowley Coach Black River Falls Basketball Program Girls Varsity
Jeff Sitz AD Wisconsin Lutheran High Schoo;l
Ryan Walz Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Boys Varsity
CL Whiteside Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Boys Varsity
Justin Walz Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Boys JV
Bret Hopf Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Boys Freshman
Corey Tipton Sr. Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Boys Freshman
Andy Duncan Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Boys 8th Grade
Micah Walz Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Boys 4th Grade
Aaron Bauer Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Boys 8th Grade
Mark Rindfleisch Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Boys 8th Grade
Andy Rebholz Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Boys 3rd Grade
Randy Strutz Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Girls Varsity
Erin Koschnitzke Coach Wisconsin Lutheran High Schoo;l Girls Varsity
MICHAEL D SZYDLOWSKI Coach St. Francis High School Girls Varsity
Trina Slack AD Wisconsin Dells Basketball
Brad Rohling Coach Wisconsin Dells Basketball Boys Varsity
Mike Janke Coach Wisconsin Dells Basketball Boys JV
Jim Weiland Coach Wisconsin Dells Basketball Boys Freshman
Tyler Young Coach Wisconsin Dells Basketball Boys JV
Trevor Hirst Coach Wisconsin Dells Basketball Boys Freshman
Peyton Rohling Coach Wisconsin Dells Basketball Boys Varsity
Zac Alwin Coach Wisconsin Dells Basketball Boys 7th Grade
Thad Meister Coach Wisconsin Dells Basketball Boys 8th Grade
Terry Slack Coach Wisconsin Dells Basketball Boys 8th Grade
Hugh Gaston Coach Wisconsin Dells Basketball Boys 7th Grade
Bob Buss Coach Wisconsin Dells Basketball Girls Varsity
Travis Hartman Coach Wisconsin Dells Basketball Girls Varsity
Colyn Buss Coach Wisconsin Dells Basketball Girls JV
Bo Hopkins Coach Wisconsin Dells Basketball Girls 8th Grade
Andrew R Bradley AD Almond-Bancroft High School
Curt Lamb Coach Almond-Bancroft High School Boys Varsity
Keith Dernbach Coach Almond-Bancroft High School Girls Varsity
Greg Otto Coach Almond-Bancroft High School Boys JV
Cort Halbur Coach Almond-Bancroft High School Boys 8th Grade
Chad Newby Coach Almond-Bancroft High School Girls JV
Brad Baumgartner Coach Almond-Bancroft High School Girls 7th Grade
Brittany Parr Coach Almond-Bancroft High School Girls 7th Grade
Mike Galien Coach Almond-Bancroft High School Boys 5th Grade
Krista Bradley Coach Almond-Bancroft High School Girls 4th Grade
Carrie Omernik Coach Almond-Bancroft High School Girls 6th Grade
Eric Maddox Friend of the Game
Chelan Landry Friend of the Game
Keri Lawson Coach Cuba City High School Girls Varsity
Brad Lutes Coach Cuba City High School Girls Varsity
Jerry Petitgoue Coach Cuba City High School Boys Varsity
Aaron Olson Coach Cuba City High School Boys Varsity
Evan Richard Coach Cuba City High School Boys Varsity
Dwayne Belken Coach Cuba City High School Boys Varsity
Mark Petitgoue Coach Cuba City High School Boys Varsity
Aaron Kaiser Coach Cuba City High School Girls JV
Jason Derby Coach Cuba City High School Boys JV
Travis VanNatta Coach Cuba City High School Boys 8th Grade
Ryan Ingersoll Coach Cuba City High School Girls 8th Grade
Marc Rury Coach Cuba City High School Boys 7th Grade
Sarah White Coach Cuba City High School Girls 5th Grade
David Bartsch Coach Cuba City High School Boys 5th Grade
Ryan Mockler Coach Cuba City High School Girls 4th Grade
Ryan Petitgoue Coach Cuba City High School Boys Varsity
Holly Clendenen Coach Cuba City High School Boys 4th Grade
Steve Graber Coach Cuba City High School Girls Varsity
Eric Rojemann Coach Cuba City High School Boys 5th Grade
Wendy J Vosberg Coach Cuba City High School Girls 8th Grade
Mike Lebouton AD Horicon
Darrel Schliewe Coach Horicon Boys Varsity
Jay Wald Coach Horicon Boys Varsity
Phillip Krueger Coach Horicon Boys JV
Ryan Nehls Coach Horicon Boys Varsity
Hunter Nehls Coach Horicon Boys Varsity
Ben Schwartz Coach Horicon Boys 8th Grade
Mike Michalovitz Coach Horicon Boys Varsity
Devin Lehman Coach Horicon Boys 8th Grade
Chad Minnema Coach Horicon Boys Varsity
Rich Appel Coach Horicon Boys Varsity
Roger Schliewe Coach Horicon Boys Varsity
Mark Boehmer Coach Horicon Boys 7th Grade
Taylor Schliewe Coach Horicon Boys Varsity
Matthew Schliewe Coach Horicon Boys Varsity
Benjamin Harris Coach Horicon Girls Varsity
Brandon Neuberger Coach Horicon Girls JV
Chloe Allen Coach Horicon Girls 7th Grade
Kyle Kittleson Coach Horicon Girls 8th Grade
Anthony McHenry AD Milwaukee Academy of Science
Agape Keys Coach Milwaukee Academy of Science Boys Varsity
Giovannia Riley Coach Milwaukee Academy of Science Girls Varsity
Kenneth Williams Coach Milwaukee Academy of Science Girls Varsity
Reggie Bell Coach Milwaukee Academy of Science Boys JV
Carlos Turner Coach Milwaukee Academy of Science Boys 8th Grade
Ewell Clinton Coach Milwaukee Academy of Science Boys 8th Grade
Mark Cohen Coach Milwaukee Academy of Science Boys Freshman
Calvin Thomas Coach Milwaukee Academy of Science Girls Varsity
Kurt Hansen Coach Milwaukee Academy of Science Boys 3rd Grade
Symona G. Coach Milwaukee Academy of Science Girls Varsity
Skip Noon Coach Wisconsin Lutheran College Boys College
Aaron Aanonsen Coach Wisconsin Lutheran College Boys College
Sean Smith Coach Wisconsin Lutheran College Boys College
Aaron Jacobs Coach Wisconsin Lutheran College Boys College
Jerry Aanonsen Coach Wisconsin Lutheran College Boys College
A Coach Wisconsin Lutheran College Boys College
B Coach Wisconsin Lutheran College Boys College
C Coach Wisconsin Lutheran College Boys College
D Coach Wisconsin Lutheran College Boys College
E Coach Wisconsin Lutheran College Boys College
F Coach Wisconsin Lutheran College Boys College
Rick Henert AD DeForest Area High School
Jerry Schwenn Coach DeForest Area High School Girls Varsity
Brad Lussier Coach DeForest Area High School Girls Varsity
Dan Sigurslid Coach DeForest Area High School Girls Varsity
Marieanna Wild Coach DeForest Area High School Girls Varsity
Christopher Smith Coach DeForest Area High School Girls JV
Jason Schweitzer Coach DeForest Area High School Girls JV
Dani Koeller Coach DeForest Area High School Girls Varsity
Elizabeth Radtke Coach DeForest Area High School Girls JV
Keith Treinen Coach DeForest Area High School Girls 8th Grade
Tim Esser Coach DeForest Area High School Girls 8th Grade
David O'Keefe Coach DeForest Area High School Girls 7th Grade
Craig Weisbrod Coach DeForest Area High School Boys Varsity
William Lapp Coach DeForest Area High School Boys Varsity
Eric Stewart Coach DeForest Area High School Boys Varsity
Travis Grubbs AD Stratford School District
Greg Belter Coach Stratford School District Girls Varsity
Heidi Remus Coach Stratford School District Girls 7th Grade
Tianna Voda Coach Stratford School District Girls JV
Travis Grubbs Coach Stratford School District Girls Varsity
Curt Schmidt Coach Stratford School District Boys Varsity
Travis Skroch Coach Stratford School District Boys 7th Grade
Derek Austin Coach Stratford School District Boys Freshman
Scott Bauman Coach Stratford School District Boys 8th Grade
Cory Heckel Coach Stratford School District Boys Varsity
Tammie Christopherson Coach Stratford School District Boys Varsity
Trent Lower AD Greenfield High School
William Jaskulski Coach Greenfield High School Boys Varsity
Jack Moro Coach Greenfield High School Boys Varsity
Dave Lopez Coach Greenfield High School Boys Varsity
Ron Hill Coach Greenfield High School Boys JV
Jeff Barth Coach Greenfield High School Boys JV
Ben Kurkowski Coach Greenfield High School Boys Freshman
Jack Hervert Coach Greenfield High School Girls Varsity
Mike Pietrowiak Coach Greenfield High School Girls Varsity
Jerome Missiaen Coach Greenfield High School Girls Varsity
Dave Polachek Coach Greenfield High School Girls Varsity
Amber Polachek Coach Greenfield High School Girls Varsity
Solewinski Coach Greenfield High School Girls Varsity
Pat Morgese Coach Greenfield High School Boys 8th Grade
Bill Butzlaff Coach Greenfield High School Boys 8th Grade
Jerome Wardlow Sr. Coach Greenfield High School Boys 4th Grade
Andie Alexander AD Stoughton High School
Brad Pickett Coach Stoughton High School Girls Varsity
Mike Schmidt Coach Stoughton High School Girls Varsity
Rachel Atchison Coach Stoughton High School Girls Varsity
Chelsi Evans Coach Stoughton High School Girls JV
Tom Lynch Coach Stoughton High School Girls JV
Nolan Weber Coach Stoughton High School Boys Varsity
Chris Schultz Coach Stoughton High School Boys Varsity
Ron Weber Coach Stoughton High School Boys JV
Tim Strandlie Coach Stoughton High School Boys Freshman
Dan McGlynn Coach Stoughton High School Boys Varsity
Sean Brusegar Coach Stoughton High School Boys Varsity
Kurt Vale Coach Stoughton High School Boys Varsity
Dave Hentrich Coach Stoughton High School Boys JV
Allen Nielsen Coach Stoughton High School Boys Freshman
Jeremy Clements AD Madison Country Day School
Brian Lutz Coach Madison Country Day School Boys Varsity
Will Huth Coach Madison Country Day School Boys Varsity
Allison Dickman Coach Madison Country Day School Girls Varsity
John Murray Coach Madison Country Day School Girls Varsity
Ben Kasten Coach Madison Country Day School Boys JV
David Acker Coach Madison Country Day School Boys 7th Grade
Mike Jones Coach Madison Country Day School Boys 8th Grade
Jeff Finck Coach Madison Country Day School Boys 8th Grade
Al Steinhauer Coach Madison Country Day School Boys 6th Grade
John Bosben Coach Madison Country Day School Boys 7th Grade
Declan Young Coach Madison Country Day School Boys JV
Dave Jueds AD Iola-Scandinavia
Sam Bertsch Coach Iola-Scandinavia Boys Varsity
Joel Biadasz Coach Iola-Scandinavia Girls Varsity
Karina Hass Coach Iola-Scandinavia Girls JV
Mark Wester Coach Iola-Scandinavia Boys JV
Scott Tappa Coach Iola-Scandinavia Boys Freshman
Mark Sether Coach Iola-Scandinavia Boys 8th Grade
Ray Przekurat Coach Iola-Scandinavia Boys 7th Grade
Miranda Bestul Coach Iola-Scandinavia Girls 8th Grade
Broooke Manley Coach Iola-Scandinavia Girls 7th Grade
Jon Prahl Coach Iola-Scandinavia Boys JV
Ken Karolus Coach Iola-Scandinavia Boys 6th Grade
Joe Opperman Coach Iola-Scandinavia Girls 6th Grade
Dave Loken Coach Iola-Scandinavia Boys 7th Grade
Jake Nusz Coach Iola-Scandinavia Boys 6th Grade
Adam Wolberg Coach Iola-Scandinavia Boys 6th Grade
Ryan Gullixon Coach Iola-Scandinavia Boys 4th Grade
Lucas Kriesel Coach Iola-Scandinavia Boys 4th Grade
Nick Desrochers Coach Iola-Scandinavia Boys 6th Grade
Chris Feidt Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys Varsity
Dan Witter Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys Varsity
Ken Beamish Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys Varsity
Ron Rasmussen Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys Varsity
Craig Broeren Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys Varsity
Ron Fox Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys Varsity
Ryan McMillen Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys Varsity
Jack Smalley Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys JV
Justin Pyan Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys Varsity
Evan Platz Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys Freshman
Dave Keech Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys 8th Grade
John Schmitt Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys JV
Tony Biolo Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys Varsity
Todd Twait Coach Wisconsin Rapids Lincoln Boys Varsity
Mary Merg Coach Wauwatosa East High School Girls Varsity
Brittany Spencer Grant AD New Glarus School District
Kevin Parman Coach New Glarus School District Girls Varsity
Roumaine Holland Coach New Glarus School District Girls JV
Tom Woodmansee Coach New Glarus School District Girls 8th Grade
Don Malaise Coach New Glarus School District Girls 7th Grade
Shannon Vandegrift Coach New Glarus School District Girls 7th Grade
Jay Martinson Coach New Glarus School District Girls 6th Grade
Kim Burton Coach New Glarus School District Girls 5th Grade
Travis Sysko Coach New Glarus School District Boys Varsity
Brian Siegenthaler Coach New Glarus School District Boys Varsity
Gary Beutler Coach New Glarus School District Boys JV
Jerry Tordoff Coach New Glarus School District Boys Freshman
Anthony Edge Coach New Glarus School District Boys 8th Grade
Matt Nelson Coach New Glarus School District Boys 7th Grade
Jance Marty Coach New Glarus School District Boys 8th Grade
Brant Nehmer Coach New Glarus School District Boys 6th Grade
Jon Goodness Coach New Glarus School District Boys 4th Grade
Shawn Weeden Coach New Glarus School District Boys 7th Grade
Scott Eggart AD West De Pere High School
Todd Deschane Coach West De Pere High School Boys Varsity
Chris Abaray Coach West De Pere High School Girls Varsity
Paul Mattek Coach West De Pere High School Boys Varsity
Rob Darrow Coach West De Pere High School Boys JV
Raef Deschane Coach West De Pere High School Boys Freshman
Amy Berggren Coach West De Pere High School Girls Varsity
Jeff Vogels Coach West De Pere High School Girls JV
Lindsey Vogels Coach West De Pere High School Girls Freshman
Maddy Becker Coach West De Pere High School Girls JV
Mitch Lind Coach West De Pere High School Boys JV
Robin Last Referee
Matt Schoultz AD St Mary Catholic High School
Jeff Chew Coach St Mary Catholic High School Girls Varsity
Dave Hahn Coach St Mary Catholic High School Girls Varsity
Brian Julius Coach St Mary Catholic High School Girls JV
Nathan Vogel Coach St Mary Catholic High School Girls JV
Jubilee Lauterborn Coach St Mary Catholic High School Girls Varsity
Betsy Nelson Coach St Mary Catholic High School Girls JV
Paul Bradshaw Coach St Mary Catholic High School Boys Varsity
Jack Lautebrorn Coach St Mary Catholic High School Girls JV
John Egan Coach St Mary Catholic High School Boys Varsity
Henry Egan Coach St Mary Catholic High School Boys Varsity
Wade Uhlenbrauck Coach St Mary Catholic High School Boys JV
Adam Dwyer Coach St Mary Catholic High School Boys JV
Mike Nackers Coach St Mary Catholic High School Boys JV
Jacob Nackers Coach St Mary Catholic High School Boys JV
Peyton Jack Coach St Mary Catholic High School Boys JV
Grant Dejno Coach St Mary Catholic High School Boys JV
Kelly Hougom Coach St Mary Catholic High School Girls JV
Mark Ambrose AD La Crosse Central HS
Todd Fergot Coach La Crosse Central HS Boys Varsity
Mark Padesky Coach La Crosse Central HS Boys Varsity
Matt Neary Coach La Crosse Central HS Boys Varsity
Mitch Moths Coach La Crosse Central HS Boys JV
Tony Servais Coach La Crosse Central HS Boys Varsity
Rod Popp Coach La Crosse Central HS Boys Varsity
Malik Reynolds Coach La Crosse Central HS Boys JV
Quartell Roberson Coach La Crosse Central HS Boys JV
Brayden Kuiper Coach La Crosse Central HS Boys JV
Isaac Goldstein Coach La Crosse Central HS Boys JV
Dave Fritz Friend of the Game
Kelly Wallace AD Little Chute High School
William Greenwood II Coach Little Chute High School Girls Varsity
Eric Bombinski Coach Little Chute High School Girls Varsity
Taylor Rosenfeldt Coach Little Chute High School Girls JV
Jake Van Roy Coach Little Chute High School Boys Varsity
Turner Botz Coach Little Chute High School Boys Varsity
Shane Knudsen Coach Little Chute High School Boys Varsity
Matt Plate Coach Little Chute High School Boys JV
Jarred Zak Coach Little Chute High School Boys JV
Collin Haese Coach Little Chute High School Boys Freshman
Justin Job Coach Little Chute High School Boys Freshman
Hunter Price Coach Big Foot High School Boys Varsity
Tim Decorah Coach Waunakee High School Girls Varsity
Aaron May Coach Waunakee High School Boys Varsity
Marcus Richter Coach Waunakee High School Girls Varsity
Tim Decorah Coach Waunakee High School Girls Varsity
Caitlin O'Connell Coach Waunakee High School Girls Varsity
Colee Simms Coach Waunakee High School Girls Varsity
Renee Esparza Coach Waunakee High School Girls JV
Kelli Kline Coach Waunakee High School Girls Freshman
Dana MacKenzie Coach Waunakee High School Boys Varsity
Tyler Selk Coach Waunakee High School Boys Varsity
Blake Knutson Coach Waunakee High School Boys Varsity
Jeff Knatz Coach Waunakee High School Boys JV
Mike Janusek Coach Waunakee High School Boys JV
Tim Botham Coach Waunakee High School Boys Freshman
Skitch MacKenzie Coach Waunakee High School Boys Varsity
Shawn Murray Coach Waunakee High School Boys JV
Jared Cralam Coach Waunakee High School Boys Freshman
Keith Ralph Coach Waunakee High School Boys Freshman
Mike Daniels Coach Slinger High School Girls Basketball Girls Varsity
Tony Dobson Coach Slinger High School Girls Basketball Girls Varsity
Amy Hehr Coach Slinger High School Girls Basketball Girls Varsity
Ashley Thomas Coach Slinger High School Girls Basketball Girls Varsity
Kevin Debroux Coach Slinger High School Girls Basketball Girls JV
Shelli Hesselman Coach Slinger High School Girls Basketball Girls JV
Keith Hosking Coach Slinger High School Girls Basketball Girls College
Phil Ourada Coach Slinger High School Girls Basketball Girls 6th Grade
Andy Strupp Coach Slinger High School Girls Basketball Girls 7th Grade
Amanda Dornacker Coach Slinger High School Girls Basketball Girls 5th Grade
Jason Wiedmeyer Coach Slinger High School Girls Basketball Girls 3rd Grade
Dan Retzki AD Green Bay Preble High School
Andy Bobholz Coach Green Bay Preble High School Boys Varsity
Lyndsey Seela Coach Green Bay Preble High School Girls Varsity
Brian Tristani Coach Green Bay Preble High School Boys Varsity
Josh Rankin Coach Green Bay Preble High School Boys Varsity
Nate Verstegen Coach Green Bay Preble High School Boys Varsity
Brad Boockmeier Coach Green Bay Preble High School Boys Freshman
Orrie Sielaff Coach Green Bay Preble High School Boys Freshman
Bernie Carwardine Coach Green Bay Preble High School Boys JV
Austin Clermont Coach Green Bay Preble High School Boys 8th Grade
Adam Wiskerchen Coach Green Bay Preble High School Boys 7th Grade
Dennis Semrau Friend of the Game
Adam Vaughan Coach Wautoma High School Boys Varsity
Craig Panich Coach Wautoma High School Girls Varsity
Kyle Thompson Coach Wautoma High School Boys Varsity
Mike Pica Coach Wautoma High School Girls 8th Grade
Ken Wahlstrom Coach Wautoma High School Boys JV
Nate Miller Coach Wautoma High School Boys JV
Gavino Morales Coach Wautoma High School Boys JV
Dustin Rose Coach Wautoma High School Boys 5th Grade
Luke Kulibert Coach Wautoma High School Boys 5th Grade
Troy Beilmeier Coach Wautoma High School Girls 7th Grade
Brittanie Mastricola Coach Wautoma High School Girls 6th Grade
Jeff Miller Coach Wautoma High School Boys 8th Grade
Tom Butt Coach Wautoma High School Boys 8th Grade
Dave Woyak Coach Wautoma High School Boys JV
Mike Butler Coach Wautoma High School Boys 7th Grade
Grace Lehr Coach Wautoma High School Girls 6th Grade
Todd Jahns Coach Lakeside Lutheran HS Boys Varsity
Andy Rosenau Coach Lakeside Lutheran HS Boys 6th Grade
Jake Ziel Coach Lakeside Lutheran HS Boys JV
Paul Bauer Coach Lakeside Lutheran HS Boys Freshman
Brett Wolfram Coach Lakeside Lutheran HS Boys 8th Grade
Nick Robinson Coach Lakeside Lutheran HS Boys 7th Grade
Brian Neumann Coach Lakeside Lutheran HS Boys 5th Grade
Andy Asmus Coach Lakeside Lutheran HS Girls Varsity
Matt Heckmann Coach Lakeside Lutheran HS Girls Varsity
Nate Sievert Coach Lakeside Lutheran HS Girls JV
Nick Trebesch Coach Lakeside Lutheran HS Girls JV
Laura Riesen Coach Lakeside Lutheran HS Girls Freshman
Ben Rank Coach Lakeside Lutheran HS Girls 8th Grade
Guy Otte AD Delavan-Darien High School
Todd Pyszora Coach Delavan-Darien High School Boys Varsity
Evan Hibbs Coach Delavan-Darien High School Boys JV
Bob Beighton Coach Delavan-Darien High School Boys Varsity
Chris Lumkes Coach Delavan-Darien High School Boys Freshman
Mason DeNoyer Coach Delavan-Darien High School Boys Varsity
Luke Freitag Coach Delavan-Darien High School Boys Freshman
Jeff Trickey Coach Delavan-Darien High School Boys Varsity
Lyndon Weismann Coach Delavan-Darien High School Boys JV
Brad Schroeder Coach Delavan-Darien High School Boys Varsity
Ryan Scroeder Coach Delavan-Darien High School Boys JV
Ruben Rendon Coach Delavan-Darien High School Boys 8th Grade
Jim Karedes Coach Delavan-Darien High School Boys Varsity
Marty Speth Coach Delavan-Darien High School Girls Varsity
Stephen Zeczkowski Coach Delavan-Darien High School Girls JV
Kimberely R Redman Coach Seneca Area School District Girls Varsity
Chris Zwettler AD Edgewood H.S. of the Sacred Heart
Chris Zwettler Coach Edgewood H.S. of the Sacred Heart Boys Varsity
Kevin Schmotzer Coach Edgewood H.S. of the Sacred Heart Boys Varsity
Eric Lutz Coach Edgewood H.S. of the Sacred Heart Boys Varsity
Jack Zwettler Coach Edgewood H.S. of the Sacred Heart Boys Varsity
Peter Cooney Coach Edgewood H.S. of the Sacred Heart Boys JV
Spencer Brink Coach Edgewood H.S. of the Sacred Heart Boys JV
Peter Roth Coach Edgewood H.S. of the Sacred Heart Boys JV
Dennis Haefer Coach Edgewood H.S. of the Sacred Heart Boys Freshman
Lora Staveness Coach Edgewood H.S. of the Sacred Heart Girls Varsity
Corey Sielaff Coach Edgewood H.S. of the Sacred Heart Girls Varsity
Archie Sherbinow AD Augusta High School
Chris Schmitt Coach Augusta High School Boys Varsity
Devin Kinsella Coach Augusta High School Boys JV
Michael Vesperman Coach Augusta High School Girls Varsity
Jacob James Coach Augusta High School Girls JV
Luke Korger Coach Augusta High School Girls Freshman
Jake Krueger Coach Augusta High School Girls 8th Grade
Andrew Klimek Coach Augusta High School Boys 8th Grade
Jeff Hadorn Coach Augusta High School Boys 7th Grade
Ryan Nelson Coach Augusta High School Boys JV
Archie Sherbinow Coach Augusta High School Boys JV
Matt Zavada Coach Kohler HS Boys 3rd Grade
Ken Roeder Coach Kohler HS Boys Varsity
Matt Bayens Coach Kohler HS Boys Freshman
David Albrecht Coach Kohler HS Boys 7th Grade
Jacob Morelli Coach Kohler HS Girls JV
Kyle Gebler Coach Kohler HS Boys Varsity
Ryan Eigenberger Coach Kohler HS Boys JV
Pete Schueller Coach Kohler HS Boys 8th Grade
Shawn Oldenhoff Coach Kohler HS Boys 7th Grade
John Mannon Coach Kohler HS Boys 7th Grade
Zach Pethan Coach Kohler HS Boys 5th Grade
Bridgitt Zielke Coach Kohler HS Girls Varsity
Jim Lautenschlager Coach Kohler HS Boys 8th Grade
Craig Loest Coach Kohler HS Girls 8th Grade
Jay Torke Coach Kohler HS Girls 6th Grade
Sarah Mirocha Coach Kohler HS Girls 7th Grade
Dan Menzer Coach Kohler HS Girls 5th Grade
Tarra Mikolyzik Coach Kohler HS Girls 6th Grade
Josh Sachse Coach Kohler HS Girls 6th Grade
Maddy Burns Coach Kohler HS Girls 7th Grade
Joe Wendt AD Racine Horlick High School
Jason Treutelaar Coach Racine Horlick High School Boys Varsity
Mark Eickner Coach Racine Horlick High School Boys Varsity
Casey Robbins Coach Racine Horlick High School Boys Varsity
Ambrial Sanders Coach Racine Horlick High School Girls Varsity
Sherrie Lawson Coach Racine Horlick High School Girls Varsity
Jordann Ellison Coach Racine Horlick High School Girls Varsity
Adriana Green Coach Racine Horlick High School Girls Varsity
Dick Arndt Coach Racine Horlick High School Boys JV
Steve Bishop Coach Racine Horlick High School Boys JV
Justin Robbins Coach Racine Horlick High School Boys Freshman
David Crail AD River Falls
Zac Campbell Coach River Falls Boys Varsity
Zach Turpin Coach River Falls Boys Varsity
Derrick Hackel Coach River Falls Boys JV
Macguire Flood Coach River Falls Boys JV
Nick Roy Coach River Falls Boys Freshman
Tommy Thompson Coach River Falls Boys Varsity
Brian Wickboldt Coach River Falls Boys Freshman
Eric Peters Coach River Falls Boys Freshman
Lori Johnson Coach River Falls Boys 7th Grade
Carlie Melstrom Coach River Falls Girls Varsity
Ian Sticht Coach River Falls Girls Varsity
Nick Luman Coach River Falls Girls JV
Ryan Englebert Coach River Falls Girls 6th Grade
Shawn Timm Coach River Falls Girls 7th Grade
Erik Jalowitz Coach River Falls Girls 5th Grade
Jenna O'Malley Coach River Falls Girls 4th Grade
Kyle Igou Coach River Falls Girls 8th Grade
Jana Walker Coach River Falls Girls 3rd Grade
Sara Dusek Coach River Falls Girls 8th Grade
Lana Matzak Coach River Falls Girls 7th Grade
Adam Mulheron Friend of the Game
Tim Zachow and AD Appleton East High School
Adam Maulick Coach Appleton East High School Boys Varsity
Greg Lasage Coach Appleton East High School Boys Varsity
Mihai Schnell-Harrison Coach Appleton East High School Boys Freshman
Rodney Owens Coach Appleton East High School Boys JV
Paul Bauer Coach Appleton East High School Boys Varsity
Joe Lachapell Coach Appleton East High School Girls Varsity
Chad Rettler Coach Appleton East High School Girls JV
Jim Viotto Coach Appleton East High School Girls Varsity
Bob Hein Coach Appleton East High School Girls Varsity
Scott Swanson Coach Appleton East High School Girls Varsity
Jason Neubauer Coach Appleton East High School Girls JV
Vickie Dahl AD Mineral Point High School
Dan Burreson Coach Mineral Point High School Boys Varsity
Bret McGraw Coach Mineral Point High School Boys Varsity
Parker Doney Coach Mineral Point High School Boys Freshman
Nick Jelle Coach Mineral Point High School Boys JV
Bill Mitchell Coach Mineral Point High School Boys 8th Grade
Terry Cool Coach Mineral Point High School Boys 7th Grade
Matt Lindsey Coach Mineral Point High School Boys 6th Grade
Jim Bennett Coach Mineral Point High School Boys Varsity
Brad Vamstad Coach Mineral Point High School Boys 8th Grade
Andy Busch Coach Mineral Point High School Boys Varsity
Michael Keyes Coach Mineral Point High School Girls Varsity
Sam Weinbrenner Coach Mineral Point High School Girls JV
Mike Chambers Coach Mineral Point High School Girls JV
Abbi Trainer Coach Mineral Point High School Girls Varsity
Rilee Hammer Coach Mineral Point High School Girls Varsity
Quinn Schultz Coach Mineral Point High School Girls 8th Grade
Ted Lawinger Coach Mineral Point High School Girls 7th Grade
Mike Thousand Coach Mineral Point High School Girls 6th Grade
Mitch Wainwright Coach Mineral Point High School Girls Varsity
Matt Austin Coach Mineral Point High School Girls Varsity
Mark Bombien Youth Coach Franklin youth Boys Basketball Boys 6th Grade
Dan Hoffa Coach Rosholt High School Boys Varsity
JOHN FULLERTON Referee
Cora Dillin Coach Necedah Schools Girls Varsity
Kris Saylor Coach Necedah Schools Boys Varsity
Pete Lowery Coach Necedah Schools Girls Varsity
Mark Becker Coach Necedah Schools Boys Varsity
Nick Murphy Coach Necedah Schools Boys Varsity
Tracy Anderson Coach Necedah Schools Girls JV
Jordan Process Coach Necedah Schools Girls Freshman
Chris Rice Coach Necedah Schools Boys Freshman
Aaron Olson Coach Necedah Schools Boys JV
Codi Behm Coach Necedah Schools Boys 8th Grade
Roger Herried Coach Necedah Schools Boys JV
Tanya Kotlowski Coach Necedah Schools Girls JV
Aaron Hoernke Coach Necedah Schools Boys 6th Grade
Joe Schumer Coach Necedah Schools Girls 7th Grade
Lukas Manning Coach Necedah Schools Boys 6th Grade
Pete Hansen Coach Necedah Schools Boys 7th Grade
Taylor Stout Coach Necedah Schools Girls 8th Grade
AD Coach UW-Milwaukee Women's Basketball Girls College
Kyle Rechlicz Coach UW-Milwaukee Women's Basketball Girls College
Stacy Cantley Coach UW-Milwaukee Women's Basketball Girls College
DeRonte Polite Coach UW-Milwaukee Women's Basketball Girls College
Tyra Buss Coach UW-Milwaukee Women's Basketball Girls College
Molly Hanson Coach UW-Milwaukee Women's Basketball Girls College
Angel Spencer Coach UW-Milwaukee Women's Basketball Girls College
Kelly Clements Coach UW-Milwaukee Women's Basketball Girls College
Kenadi Batchelor Coach UW-Milwaukee Women's Basketball Girls College
MKE WBB Coach UW-Milwaukee Women's Basketball Girls College
Ed Carlson Coach Portage High School Boys Varsity
Darrin Berger Coach Portage High School Boys Varsity
Dan Mael Coach Portage High School Boys JV
Sean Stout Coach Portage High School Boys Varsity
Taylor Krocker Coach Portage High School Boys Freshman
Donn Trinrud Coach Portage High School Boys Varsity
Kody Brost Coach Portage High School Boys Varsity
Jessica Howe Coach Portage High School Girls Varsity
Mike Hemming Coach Portage High School Girls JV
Addison Hemming Coach Portage High School Girls Freshman
Jake Nelson Coach Portage High School Girls Varsity
Justin Ostrowski Coach Portage High School Boys 6th Grade
Michael Draheim Friend of the Game
Michael Draheim Friend of the Game
Mike Thompson AD Chippewa Falls High School
Becca Bestul Coach Chippewa Falls High School Girls Varsity
Sally Linzmeier Coach Chippewa Falls High School Girls Varsity
Gretta Layman Coach Chippewa Falls High School Girls JV
Dan Loomis Coach Chippewa Falls High School Girls Freshman
Janel Seaholm Coach Chippewa Falls High School Girls 8th Grade
Jason Proue Coach Chippewa Falls High School Boys Varsity
Jason Nichols Coach Chippewa Falls High School Boys Varsity
Barry Daniels Coach Chippewa Falls High School Boys JV
Aaron Knez Coach Chippewa Falls High School Boys Freshman
Pete Smith Coach Chippewa Falls High School Boys 8th Grade
Clinton Nemitz Coach Southwestern WI Community School District Boys Varsity
Chris A Radcliffe Coach Melrose Mindoro High School Girls Varsity
Nate Werner AD Kaukauna High School
Michael Schalow Coach Kaukauna High School Boys Varsity
Ryan Bowers Coach Kaukauna High School Boys Varsity
Dan VanBoxtel Coach Kaukauna High School Boys JV
Jon VandeWettering Coach Kaukauna High School Boys Freshman
Kevin Evers Coach Kaukauna High School Boys Varsity
Brian Roebke Coach Kaukauna High School Boys Varsity
Ben Cline Coach Kaukauna High School Boys Varsity
Andy Benson Coach Kaukauna High School Boys 7th Grade
Jason Scherrer Coach Kaukauna High School Boys 6th Grade
Tim Roehrig Coach Kaukauna High School Boys 8th Grade
Patrick Meyer Coach Kaukauna High School Boys Freshman
Rick Carl Coach Kaukauna High School Boys 7th Grade
Shawn McMullin Coach Kaukauna High School Boys 6th Grade
Mitchell Brant Coach Benton High School Girls Varsity
Jason Piittmann AD Kewaskum School District
Russell Thull Coach Kewaskum School District Girls Varsity
Scott Poole Coach Kewaskum School District Girls Varsity
Mikayla Dogs Coach Kewaskum School District Girls JV
Mike Drewniak Coach Kewaskum School District Girls Varsity
Doug Vlotho Coach Kewaskum School District Girls Varsity
Don Gruber Coach Kewaskum School District Boys Varsity
Don Hauser Coach Kewaskum School District Boys Varsity
Jake Cull Coach Kewaskum School District Boys JV
Chad Cook Coach Kewaskum School District Boys Freshman
Katie Gruber Coach Kewaskum School District Boys 8th Grade
Jill Stobber AD Waterford Union High School
Nick Roeglin Coach Waterford Union High School Boys Varsity
Dena Brechtl Coach Waterford Union High School Girls Varsity
John Chart Coach Waterford Union High School Girls Varsity
Adam Brechtl Coach Waterford Union High School Girls Varsity
Scott Gustafson Coach Waterford Union High School Boys JV
Dylan Weber Coach Waterford Union High School Boys JV
Ryan Krueger Coach Waterford Union High School Girls JV
Rylee Chart Coach Waterford Union High School Girls JV
Bruce Ranke Coach Waterford Union High School Girls JV
Bryan Sturdevant Coach Waterford Union High School Girls Varsity
Jeffrey Berkhof Coach UW River Falls Men's Basketball Boys College
Jared Gosse AD Green Bay N.E.W. Lutheran High School
Mark Meerstein Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Boys Varsity
Eric Deutscher Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Boys JV
Nicole Natzke Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Girls Varsity
Rita Schounard Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Girls JV
Kellie Meerstein Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Girls 6th Grade
Melissa Beaumont Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Girls 7th Grade
Fred Asman Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Boys 5th Grade
Aliza Buyarski Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Girls 8th Grade
Aaron Faulkner Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Boys 8th Grade
Andrew Strickland Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Boys 7th Grade
Matt Jadin Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Boys 5th Grade
Wade Handrich Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Boys 6th Grade
Scott Lathrop Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Boys 8th Grade
JJ Schultz Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Boys 7th Grade
Michaela Wilaby Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Girls 7th Grade
Kayla Ziesmer Coach Green Bay N.E.W. Lutheran High School Girls 8th Grade
Jordan Hein AD Franklin High School
Ronald Hibben Coach Franklin High School Girls Varsity
Guy Balistreri Coach Franklin High School Girls Varsity
Ronald Kluth Coach Franklin High School Girls Varsity
Gregg Boulware Coach Franklin High School Girls JV
Karli Selear Coach Franklin High School Girls JV
Kaykee Grube Coach Franklin High School Girls Freshman
Tyler Podoll Coach Franklin High School Boys Varsity
Marcus Reed Coach Franklin High School Boys Varsity
Ryan Depouw Coach Franklin High School Boys JV
Matt Matsen Coach Franklin High School Boys Freshman
Jacob Erler Coach Franklin High School Boys Freshman
Phil Benson Coach LaFarge School Girls Varsity
Jamie Sims Coach Middleton High School Boys Varsity
Kevin Bavery Coach Middleton High School Boys Varsity
Gordon Enderle Coach Middleton High School Boys Varsity
Antonio Hoye Coach Middleton High School Boys Varsity
Holden Pratt Coach Middleton High School Boys Freshman
Jerry Raffel Coach Middleton High School Boys Varsity
Tim Simon Coach Middleton High School Boys Varsity
Keith Vogt Coach Middleton High School Boys Varsity
Chris Zais Coach Middleton High School Boys Freshman
Danielle Dixon Coach Middleton High School Girls JV
Cole Jordee Coach Middleton High School Girls Freshman
Mika Passini Coach Middleton High School Girls JV
Brian Stubbe Coach Middleton High School Girls Freshman
Megan Ray Coach Middleton High School Girls Freshman
Jessica McIntosh Coach Middleton High School Girls Varsity
Jeff Kind Coach Middleton High School Girls Varsity
Ben White Coach Middleton High School Boys Varsity
Amy McCall Coach Middleton High School Girls Varsity
Todd McKay Coach Riverdale High School Girls Varsity
Matt Kleinheinz Coach Marshall High School Boys Varsity
Dan Denniston Coach Marshall High School Boys Varsity
Matt Browne Coach Marshall High School Boys JV
Doug Pickarts Coach Marshall High School Girls Varsity
Dan Nickel Coach Marshall High School Girls Varsity
Brock Riege Coach Marshall High School Boys Freshman
Robyn Usgaard Coach Marshall High School Boys Varsity
Erin Young Coach Marshall High School Girls 8th Grade
Tony Miggins Coach Marshall High School Boys JV
Eugene Syvrud Coach Marshall High School Boys Varsity
Mike Pernsteiner AD Eau Claire North High School
Todd Marks Coach Eau Claire North High School Boys Varsity
Andre Holle Coach Eau Claire North High School Boys JV
David Smith Coach Eau Claire North High School Boys Varsity
Kevin Jensen Coach Eau Claire North High School Boys JV
Logan Horn Coach Eau Claire North High School Boys Freshman
Damen Daniel Coach Eau Claire North High School Boys Freshman
Patrick Hammond Coach Eau Claire North High School Boys 8th Grade
Josh Reit Coach Eau Claire North High School Boys 8th Grade
Jill Italiano Coach Eau Claire North High School Girls Varsity
Ken Van Es Coach Eau Claire North High School Girls JV
Chuck Johnson Coach Eau Claire North High School Girls Freshman
Jeff Schmidt Coach Eau Claire North High School Girls Varsity
Michele Brown Coach School District of Three Lakes Girls Varsity
Janel Batten AD Pulaski High School
Dave Shaw Coach Pulaski High School Boys Varsity
Tom Krause Coach Pulaski High School Boys Varsity
John Rohde Coach Pulaski High School Boys Varsity
Jon Jossie Coach Pulaski High School Boys Freshman
Alex Stecker Coach Pulaski High School Boys JV
Jay Robaidek Coach Pulaski High School Boys JV
Doug McElrone Coach Pulaski High School Girls Varsity
Kurt Holwewinski Coach Pulaski High School Girls Varsity
Mariah Szymanski Coach Pulaski High School Girls Varsity
Tom Haberstein Coach Pulaski High School Girls JV
Andrew Berg Coach Pulaski High School Girls JV
Jeff Walkenhorst Coach Pulaski High School Girls Freshman
Joel Claassen Coach New Berlin Eisenhower Girls Varsity
Brian Kammerer Coach Brodhead High School Girls Varsity
Nick Jarvis Coach Brodhead High School Girls JV
Eric Oliver Coach Brodhead High School Girls Varsity
Brett Kaether Coach Brodhead High School Boys JV
Tommy Meier Coach Brodhead High School Boys Varsity
Alyssa Ubersox Coach Brodhead High School Girls 8th Grade
Jeremy Pinnow Coach Brodhead High School Girls 7th Grade
Chad Dix Coach Brodhead High School Boys 8th Grade
Wade Boegli Coach Brodhead High School Boys JV
Dawson Van Wyhe Coach Brodhead High School Boys JV
Paul Ritschard Coach Brodhead High School Boys 8th Grade
Brian Miller Coach Wausau West Boys Varsity
Nate Lemmens Coach Wausau West Boys Varsity
Jason Teske Coach Wausau West Boys Varsity
Kip Downing Coach Wausau West Boys Varsity
Jason Waldvogel Coach Wausau West Boys Varsity
Zach Falk Coach Wausau West Boys Freshman
Steve Lor Coach Wausau West Boys JV
Jeb Steckbauer Coach Wausau West Boys Varsity
Tekoya Cosby Coach Wausau West Boys Freshman
Curt Richardt Coach Wausau West Boys 7th Grade
Shannon Butalla Coach Wausau West Boys 8th Grade
Matt Johnson Coach Wausau West Boys 6th Grade
Sam Theiler Coach Wausau West Boys 3rd Grade
John Ranallo Coach Wausau West Boys 5th Grade
Ryan Kennedy Coach Wausau West Boys 6th Grade
Tim Thurs Coach Wausau West Boys 6th Grade
Dana Kolbe Coach Wausau West Boys 8th Grade
Nick Peterson Coach Wausau West Boys JV
Rob Meudt Coach Waunakee High School Girls 8th Grade
Ryan Mangan AD Arrowhead
Craig Haase Coach Arrowhead Boys Varsity
Dave Conway Coach Arrowhead Boys Varsity
John Hoch Coach Arrowhead Boys Varsity
Jim Lavoi Coach Arrowhead Boys Varsity
Mark Leoni Coach Arrowhead Boys JV
Chris Klink Coach Arrowhead Boys Freshman
Doug Wrecke Coach Arrowhead Boys Freshman
Dennis Konkol Coach Arrowhead Boys Varsity
Mike Lehman Coach Arrowhead Boys Varsity
John Krueger Coach Arrowhead Boys Varsity
Rick Witte Coach Arrowhead Girls Varsity
Vince Peterson Coach Arrowhead Girls Varsity
Cheryl Bonlender Coach Arrowhead Girls Varsity
Kari Sagal Coach Arrowhead Girls Varsity
Warren Bub Coach Arrowhead Girls Freshman
Ally May Coach Arrowhead Girls Varsity
Bob Uhlers Coach Arrowhead Girls Varsity
xx Coach xx Boys 3rd Grade
Josh Tilley AD Northland Pines
Josh Olivotti Coach Northland Pines Girls Varsity
Jim Beyer Coach Northland Pines Girls Varsity
Terry Klemmett Coach Northland Pines Boys Varsity
Gary Muench Coach Northland Pines Boys Varsity
Michelle Richards Coach Northland Pines Girls 7th Grade
Tara Petreikis Coach Northland Pines Girls 8th Grade
Jaclyn Halsey Coach Northland Pines Girls 4th Grade
Patti Darr Coach Northland Pines Girls 8th Grade
Hannah Beeler Coach Northland Pines Girls JV
John Vojta Coach Northland Pines Boys 7th Grade
Paul Logan Coach Northland Pines Boys 8th Grade
Chad Keranen Coach Northland Pines Boys 6th Grade
Jason Steinmetz AD Bloomer School District
Amy Miller Coach Bloomer School District Girls Freshman
Deanna Gilane Coach Bloomer School District Girls JV
Nikki Seibel Coach Bloomer School District Girls Varsity
Lon Wilson Coach Bloomer School District Girls Varsity
Larry Ausman Coach Bloomer School District Boys Freshman
Andrew Gehrmann Coach Bloomer School District Boys JV
Greg Van Grunsven Coach Bloomer School District Boys Varsity
Missy Reischel Coach Bloomer School District Girls 7th Grade
Dan Schwarzenberger Coach Bloomer School District Girls 8th Grade
Chris Smikrud Coach Bloomer School District Boys 8th Grade
Travis Rosenbrook Coach Bloomer School District Boys 7th Grade
Chad Steinmetz Coach Bloomer School District Boys Varsity
Brian Misfeldt Coach Bloomer School District Boys Varsity
Jordan Polk Coach Hillsboro High School Boys Varsity
Peggy Seegers-Braun AD Divine Savior Holy Angels High School
Brian Hendricks Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls Varsity
Sean Garczynski Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls Varsity
Kendall Frohwirth Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls Varsity
Tyler Frohwirth Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls JV
Jess Liban Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls Freshman
Kelsey Paetschow Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls Freshman
Jaime Misky Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls Freshman
Taylor Drost Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls 8th Grade
Grace Callan Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls 8th Grade
Emily Capper Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls 5th Grade
Anna Misky Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls 6th Grade
Alexa Jarecki Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls 7th Grade
Ellie Cesarz Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls 6th Grade
Emily Brown Coach Divine Savior Holy Angels High School Girls Freshman
Bobby Rose Coach Lake Mills High School Girls Varsity
Richard Wayka Coach Menominee Indian High School Boys JV
Sammie Woodward Coach The Prairie School Boys JV
Reid Koenen Coach The Prairie School Boys JV
Jeff Fern AD Amery Girls Basketball
Gabe Brotzel Coach Amery Girls Basketball Girls Varsity
Amanda Aizpurua Coach Amery Girls Basketball Girls JV
Chad Edwards Coach Amery Girls Basketball Girls Freshman
Mandy Brotzel Coach Amery Girls Basketball Girls 7th Grade
Tony Aizpurua Coach Amery Girls Basketball Girls 3rd Grade
Jean Edwards Coach Amery Girls Basketball Girls 3rd Grade
Jay Monson Coach Amery Girls Basketball Girls JV
Josh Gould Coach Amery Girls Basketball Girls 7th Grade
Angie Tiry Coach Amery Girls Basketball Girls 7th Grade
Claire Halverson Coach Amery Girls Basketball Girls 6th Grade
Shannon Leisch Coach Amery Girls Basketball Girls 8th Grade
Robert Albee Coach Amery Girls Basketball Girls 8th Grade
Dana Reese Coach Amery Girls Basketball Girls 6th Grade
Katie Schanon Coach Amery Girls Basketball Girls 5th Grade
Bridget Hanson Coach Amery Girls Basketball Girls 5th Grade
Jen Melberg Coach Amery Girls Basketball Girls 4th Grade
Jessica D'Ambrosio Coach Amery Girls Basketball Girls 3rd Grade
Ron Prochnow Coach Reedsville School District Boys Varsity
Chad Hayes AD Johnson Creek School District
Ryan Lind Coach Johnson Creek School District Boys Varsity
Mike Meracle Coach Johnson Creek School District Boys JV
Jake Wedig Coach Johnson Creek School District Girls Varsity
Chris Schick Coach Johnson Creek School District Girls JV
Tim Wagner Coach Johnson Creek School District Boys 7th Grade
Julio Castillo Coach Johnson Creek School District Boys 8th Grade
Kelly Gerhartz Coach Johnson Creek School District Girls 7th Grade
Kelsey Hanson Coach Johnson Creek School District Girls 8th Grade
Jeff Rose Coach Johnson Creek School District Boys Freshman
Neil O'Connell Coach Johnson Creek School District Girls Freshman
Ben Krull AD Reedsville School District
Beau Dvorachek Coach Reedsville School District Boys Varsity
Lucas Ubersox Coach Reedsville School District Boys JV
Heather Kiekhaefer Coach Reedsville School District Girls Varsity
Steph Taddy Coach Reedsville School District Girls JV
Whitney Wasmuth Coach Reedsville School District Girls JV
Matt Dirkmann Coach Reedsville School District Boys JV
Travis Grimm Coach Reedsville School District Girls 8th Grade
Dan Dvorachek Coach Reedsville School District Girls 5th Grade
Kristoffer Brown Coach Reedsville School District Boys 5th Grade
Ron Prochnow Coach Reedsville School District Boys Varsity
Ryan Budden Coach Southwestern High School Boys JV
Peg Tanck AD Gibraltar Area Schools
Devin Thomas Coach Gibraltar Area Schools Girls Varsity
Josh Glocke Coach Gibraltar Area Schools Girls Varsity
Emily Heidler Coach Gibraltar Area Schools Girls JV
Kayla Schleicher Coach Gibraltar Area Schools Girls JV
Sammi Winker Coach Gibraltar Area Schools Girls 8th Grade
Paula Anschutz Coach Gibraltar Area Schools Girls 8th Grade
Justin Burress Coach Gibraltar Area Schools Boys Varsity
Antoine Roberts Coach Gibraltar Area Schools Boys Varsity
Kent Sitte Coach Gibraltar Area Schools Boys JV
Travis Ward Coach Gibraltar Area Schools Boys JV
Don Helm Coach Gibraltar Area Schools Boys 8th Grade
Sam Forkert Coach Gibraltar Area Schools Boys 8th Grade
Renee Teasdale AD Baraboo High School
Tyler Fish Coach Baraboo High School Boys Varsity
Damion Beth Coach Baraboo High School Boys Varsity
Josh Statz Coach Baraboo High School Boys Varsity
Spencer Pfaff Coach Baraboo High School Boys JV
Justus Neuman Coach Baraboo High School Boys Freshman
Elijah Hill Coach Baraboo High School Boys JV
Justin Hannagan Coach Baraboo High School Boys JV
Michael Behl Coach Baraboo High School Girls Varsity
Katie Cummings Coach Baraboo High School Girls Varsity
Brian Witthun Coach Baraboo High School Girls JV
Tim Heilman Coach Baraboo High School Girls Varsity
Megan Bauer Coach Baraboo High School Girls 8th Grade
Brian Jauch Coach Baraboo High School Girls 7th Grade
Justin Litscher Coach Baraboo High School Girls 5th Grade
Abigail Buchberger Coach Baraboo High School Girls 8th Grade
Jim Langkamp Coach Baraboo High School Boys Varsity
Dean R Furton AD Marinette High
Zac Barker Coach Marinette High Girls Varsity
Andy Barker Coach Marinette High Girls Varsity
Taylor Pedersen Coach Marinette High Girls Varsity
Allia Stewart Coach Marinette High Girls JV
Lucas Maulding Coach Marinette High Girls 7th Grade
Matt Joost Coach Marinette High Boys Varsity
Connor Nelson Coach Marinette High Boys Varsity
Jeff Anderson Coach Marinette High Boys Varsity
Mike Wagner Coach Marinette High Boys JV
Dave Klegin Coach Marinette High Boys 8th Grade
Brad Golz Coach Marinette High Boys 7th Grade
Josh Bazey Coach Luck Boys Varsity
Tyler Petersen Coach Luck Girls 8th Grade
Matt Lorusso Coach Luck Boys JV
Ronnie Petersen Coach Luck Girls Varsity
Destiny Haldeman Coach Luck Girls JV
Jason Harelson Coach Luck Boys 4th Grade
Cory Hinkel Coach Luck Girls 5th Grade
Shelly Schmitz Coach Luck Girls 7th Grade
Kirsten Konder Coach Luck Boys 7th Grade
Jeremy Jensen Coach Luck Boys 8th Grade
TJ AD Madison East
Matt Miota Coach Madison East Boys Varsity
Chris Davis Coach Madison East Boys Varsity
Dedric Justice Coach Madison East Boys JV
Vernon Hill Coach Madison East Boys Freshman
Chauncey Haste Coach Madison East Boys Freshman
LaRonda McLin Coach Madison East Girls Varsity
Driss Amara Coach Madison East Girls Varsity
Passion McClain Coach Madison East Girls JV
Isaiah Molitor Coach Madison East Girls JV
Jeneene Olson-McConley Coach Madison East Girls Freshman
Bryan Yager AD Reedsburg Area High School
Brian Bestor Coach Reedsburg Area High School Boys Freshman
Mark Simon Coach Reedsburg Area High School Girls Varsity
Tanner Schieve Coach Reedsburg Area High School Boys Varsity
Jake Vossen Coach Reedsburg Area High School Boys Varsity
Ty Horkan Coach Reedsburg Area High School Boys JV
Dylan Peterson Coach Reedsburg Area High School Boys JV
Brandon Pryer Coach Reedsburg Area High School Boys Freshman
Carly Klemp Coach Reedsburg Area High School Girls Varsity
Mike Riberich Coach Reedsburg Area High School Girls JV
Mark Gronley Coach Reedsburg Area High School Girls Varsity
Dayonna Bolton Coach Reedsburg Area High School Girls JV
Donald Kurth AD Brookfield Central
Dan Wandrey Coach Brookfield Central Boys Varsity
Brad Hintz Coach Brookfield Central Boys Varsity
Scott Nelsen Coach Brookfield Central Boys Varsity
Ralph Mierow Coach Brookfield Central Boys JV
Trenton Coleman Coach Brookfield Central Boys Freshman
Sam Voss Coach Brookfield Central Boys JV
Adam Fogltanz Coach Brookfield Central Boys 8th Grade
Mallory Liebl Coach Brookfield Central Girls Varsity
George Sotiros Coach Brookfield Central Girls Varsity
Sam Price Coach Brookfield Central Girls Varsity
Rob Navarrette Coach Brookfield Central Girls JV
Dru Schneider Coach Brookfield Central Girls JV
Mike Grams Coach Princeton School District Boys Varsity
Brian James Miller Coach MSOE Boys College
Brian James Miller Coach MSOE Boys College
Brian James Miller Coach MSOE Boys College
Kevin Hurd Coach Milwaukee School of Engineering Boys College
Linda AD Freedom
John Miron Coach Freedom Boys Varsity
Tony Harke Coach Freedom Boys JV
Ryan Nechodom Coach Freedom Boys Varsity
Bob Van Eperen Coach Freedom Boys Freshman
Tom Wisneski Coach Freedom Boys Freshman
Mike Vander Loop Coach Freedom Girls Varsity
Jen Vander Loop Coach Freedom Girls Varsity
Nathan Hoffman Coach Freedom Girls JV
Garett Vander Loop Coach Freedom Girls Freshman
Jason Vosters Coach Freedom Boys 8th Grade
Todd Greiner Coach Freedom Boys 8th Grade
Josh Bernetzke Coach Freedom Boys 8th Grade
John Van Rossum Coach Freedom Boys 8th Grade
Jim Bernetzke Coach Freedom Girls 8th Grade
Stacie Cherney Coach Freedom Girls JV
Gabe Vander Loop Coach Freedom Girls 7th Grade
Nate Wisneski Coach Freedom Boys 7th Grade
Marty Vosters Coach Freedom Boys 7th Grade
Darryl Sims AD UW Oshkosh Basketball - Men's and Women's
Matt Lewis Coach UW Oshkosh Basketball - Men's and Women's Boys College
Kyle Jones Coach UW Oshkosh Basketball - Men's and Women's Boys College
Koji Vroom Coach UW Oshkosh Basketball - Men's and Women's Boys College
Greg Jahnke Coach UW Oshkosh Basketball - Men's and Women's Boys College
Tommy Borta Coach UW Oshkosh Basketball - Men's and Women's Boys College
Brad Fischer Coach UW Oshkosh Basketball - Men's and Women's Girls College
Madeline Staples Coach UW Oshkosh Basketball - Men's and Women's Girls College
Mattea Peplinski Coach UW Oshkosh Basketball - Men's and Women's Girls College
Matt Kelliher Coach UW Oshkosh Basketball - Men's and Women's Girls College
Niki Sutter Coach UW Oshkosh Basketball - Men's and Women's Girls College
Tim Lipke AD Rice Lake High School
Darla Olson Coach Rice Lake High School Girls Varsity
Brooke Schmidt Coach Rice Lake High School Girls Varsity
Kaylie Richter Coach Rice Lake High School Girls Freshman
James Bartlett Coach Rice Lake High School Girls Varsity
Andrew Davis Coach Rice Lake High School Girls JV
Kevin Orr Coach Rice Lake High School Boys Varsity
Ryan Dachel Coach Rice Lake High School Boys JV
Zach Schradle Coach Rice Lake High School Boys Varsity
Adam Bielmeier Coach Rice Lake High School